HOTEL VYSOKÉ TATRY – GASTRONÓMIA

Gastronómia Hotela SLOVAN

Vynikajúce jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne pre Vás pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie Hotela SLOVAN Ing. Michal Blaha so svojim tímom. Vychutnajte si domáce jedlá z čerstvých surovín podávané formou bohatého bufetu na raňajky a večere.

Ponuku bufetového menu pravidelne obmieňame, aby sme mohli uspokojiť našich milých hostí. Pri príprave jedál používame lokálne a sezónne čerstvé produkty. Domáce pečivo, palacinky i prílohy pripravujeme denne čerstvé priamo v našej kuchyni. Neustále pre Vás skúšame nové recepty, aby bolo hotelové menu stále atraktívne a nevšedné.

Pohodovú atmosféru dovolenky v Hoteli SLOVAN umocní vynikajúca kuchyňa a príjemné posedenie v priestrannej hotelovej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít slovenskej a svetovej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studených nápojov.

Podávané jedlá v hotelovej reštaurácii sú počas pripravované zdravo v štýle wellness a vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Väčšina jedál neobsahuje lepok. Dovolenku či víkendový pobyt milovníkom dobrého vína spríjemní i široká ponuka slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov a skvosty z Národného salónu vín.

Kaviareň a denný bar

Priestranná spoločenská obývačka hotela. 120 pohodlných polokresiel Vás pozýva na príjemný oddych, posedenie s priateľmi pri fľaške vínka, poháriku obľúbeného apertitívu či šálke voňavého čaju alebo kávy. Zaujímavé magazíny alebo veľkoplošná obrazovka Vám spestria chvíle relaxu a siesty. Wi-fi access zone priamo v kaviarni Vám umožní aj na dovolenke ostať v kontakte s dianím vo svete. Nechajte sa rozmaznávať jedinečnou ponukou plantážnej čokolády a cestujte s nimi po svete zážitkov.

Hotel Vysoké Tatry Gastro. Gastronómia. Kulinaria Tatry.

Profesionálny someliér pre Vás vyberá:

  • domáce vína starostlivo vyberané podľa ročného obdobia
  • vynikajúce biele a červené slovenské odrody
  • mladé vína roka v sezónnej ponuke
  • šumivé vína  pre výnimočné udalosti
  • vynikajúce vína z Národného salónu vín

Korkovy stupel