Hotel SLOVAN *** Tatranská Lomnica

V ponuke ubytovanie, strava podávaná v reštaurácii a vstup do Relax centra s bazénom.

Príďte si k nám oddýchnuť, všetko je pripravené pre vašu krásnu dovolenku v Tatrách.

Objednajte pohodlne online tu.

Zažite top zimnú dovolenku v srdci Vysokých Tatier, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica. Hotel je v pešom dosahu k lyžiarskemu stredisku, nástupná stanica sedačkovej lanovky je od hotela iba 250 metrov, pohodlne peši, nijaký ski bus nepotrebujete. Pokochajte sa tiež výhľadom priamo z Vašej izby na Lomnický štít a svahy lyžiarskeho centra na slnečných stráňach. Užite si zimné športy, nielen lyžovačku, sánkovačku, ale aj korčuľovanie na blízkom jazierku či tatranský curling. Sánky, boby i šmýkadlá si nenoste, radi Vám ich zapožičiame.

Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica

SPOLOČNÉ PRIESTORY

SPOLOČNÉ PRIESTORY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

RELAX CENTRUM

RELAX CENTRUM

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený ako ideálny rodinný a detský hotel. Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax. Užite si neopakovateľnú atmosféru rodinnej pohody v Tatranskej Lomnici.

WEBKAMERA

METEO

° C
  m/s
° C
° C
Tatranská Lomnica | 875 m.n.m. | Hotel SLOVAN

Prémiový rodinný relax Hotel SLOVAN je situovaný v centre malebnej Tatranskej Lomnice, v srdci Vysokých Tatier na Slovensku. Unikátna poloha hotel predurčuje k ideálnej dovolenke pre priaznivcov aktívneho oddychu. Nachádza sa iba 250 metrov od lanoviek a zjazdoviek, má priamy výhľad na magický končiar Lomnického štítu. Hotel ponúka 259 lôžok, 120 izieb vrátane rodinných a mezonetových. Určite poteší domáca kuchyňa s konceptom bohatého bufetu s živým varením. Ubytovaný hostia si vychutnajú i  vstup do Relax centra s bazénom a vstup do Centra zábavy. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica je vyhľadávaný hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako výnimočný rodinný a detský hotel. Hotel je ocenený v TOP 10 zariadení priateľských k deťom a rodinám na Slovensku a poskytuje bohaté vybavenie pre rodinky a skvelý animačný program. Široké indoor i outdoor zázemie hotela poskytuje priestor pre konanie konferencií a firemných akcií.

Virtuálna prehliadka Hotel SLOVAN Tatry

Ubytovanie Vysoké Tatry s komfortom nájdete na piatich poschodiach Hotela SLOVAN s nádherným výhľadom na Lomnický štít a do malebnej doliny. Príjemné ubytovanie v Tatranskej Lomnici svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky náročných klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť Vysoké Tatry a ich dominantu Lomnický štít. Kvalitné ubytovacie a hotelové služby sú v hoteli na prvom mieste.


DSC_2231-2-HDR


2L-APARTMAN-Family-518-06

Hotel SLOVAN je ideálny hotel pre deti i pre rodinky a patrí medzi TOP detské hotely na Slovensku.  Hotel SLOVAN – to je tá pravá dovolenka v Tatrách s deťmi. U nás nájdete nielen bohaté vybavenie pre deti a rodinky, ale i milý a empatický obsluhujúci personál.  V ponuke hotela nechýbajú i  zaujímavé rodinné pobyty. Ubytovanie Tatranská Lomnica v rodinných izbách s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami v dvoch štandardoch je zárukou komfortu, ktorý ocenia rodičia i deti. Obľúbený detský hotel na Slovensku má pre svojich hostí k dispozícii priestor pre zábavu:  biliard, stolný futbal, stolný tenis ako aj 2x detský  kútik. Na rodinky čakajú spoločenské hry. Počas leta najmä deti poteší multifunkčný ihrisko priamo pred hotelom a  náučný chodník Spevavce tatranské. Rodinám s deťmi radi odporučíme osvedčené výlety v okolí „Kam sa zatúlať“, viac info nájdete na tulacky.sk.


DSC_3997


HotelSlovan_Hocek_Large-18-2

Vysoké Tatry, horské stredisko Tatranská Lomnica poskytujú ideálne prostredie pre wellness na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú u našich hostí obľúbené počas celého roka, aj vďaka čistému horskému vzduchu, prírodným krásam a športovému či turistickému vyžitiu, ktoré región Vysoké Tatry i Tatranská Lomnica ponúkajú. Wellness si vychutnáte v Relax centre s bazénom a parnou saunou.  Samozrejmosťou sú profesionálne relaxačné služby, masáže a terapie z rúk empatických a skúsených terapeutov. Vyberte si z bohatej ponuky pre dospelých. Ako detský a rodinný hotel máme v ponuke jedinečné dojčenské a detské masáže, ako aj masáže pre mamičky.


CAFE-3000x2000-01


CAFE-3000x2000-03

Hotel SLOVAN *** Tatranská Lomnica je vďaka profesionálnym službám a vynikajúcej polohe vo Vysokých Tatrách vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými spoločnosťami, ktoré tu s obľubou organizujú firemné stretnutia, eventy, školenia, teambuildingy i konferencie pre svojich obchodných partnerov či zamestnancov. Hotel s celkovou kapacitou 259 lôžok a 120 izieb je skutočne ideálny na firemné stretnutia a akcie vo Vysokých Tatrách. Vybavenie hotela ponúka možnosti pre konferencie, aktívny oddych i príjemný relax. Pri organizovaní konferencie, školenia či teambuildingu a ďalších podujatí usporiadatelia oceňujú nielen náš ústretový prístup a nadšenie, ale i kompletné technické vybavenie konferenčných priestorov. Výnimočná je možnosť pre voľno-časové aktivity v rámci firemného stretnutia využiť priľahlý pozemok hotela s unikátnym výhľadom na Lomnický štít.


Víkendové i romantické pobyty vo dvojici si vychutnáte v jedinečných izbách štandardu PLUS a v mezonetových apartmánoch pod hviezdami. Nechajte sa rozmaznávať prírodou a atmosférou Vysokých Tatier a nadštandardnými službami hotela. Užite si jedinečné dni a noci s Vašou polovičkou v komforte. Ubytovanie v dizajnových izbách s magickými fototapetami s tatranskými motívmi umocní pozorovanie hviezd ďalekohľadom či posedenia na letnej terase za sprievodu živej hudby. Romantické nočné kúpanie s pohárikom sektu v bazéne je zárukou nezabudnuteľných zážitkov z wellness pobytu.

Poloha a doprava Poprad Košice Krakov Bratislava Viedeň
Vzdialenosť od letiska 25 km 150 km 190 km 370 km 420 km

NOVINKA. Prinášame Vám exkluzívne ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Predstavujeme Vám naše nové projekty: štýlová vila so záhradou v Tatranskej Lomnici a jedinečné apartmány v Dolnom Smokovci. Obidva projekty v sebe snúbia pohodu a súkromie pobytu ako aj štýlové vybavenie a nádherné výhľady na Lomnický či Slavkovský štít. Nech sa páči, radi Vás privítame, pre našich verných hostí platí i zľava verného klienta Hotela SLOVAN. Objednávky online nájdete na weboch objektov. Tešíme sa ako sa Vám budú páčiť, ste vítaný, určite si tieto novinky nenechajte ujsť.

VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica, www.viladomovina.sk

Štýlová vila pre 6 osôb s troma spálňami s oddychovou terasou a krásnou záhradou pri zurčiacom potôčiku. Nachádza sa v centre Tatranskej Lomnice odkiaľ je všade blízko, poskytuje však plné súkromie pobytu. K dispozícii plne vybavená kuchyňa, jedáleň, 2 x kúpeľňa. Zážitkom je pozorovanie prírody v eko záhrade s kvetinovou lúkou, či posedenie na letnej terase s kávičkou nespresso, či pri ohníku. Výhľad na Lomnický štít budete mať nielen z vily, ale aj ako na dlani prostredníctvom monokuláru v spálni. Podarí sa Vám uvidieť pasúce sa srnky ? Nechajte sa prekvapiť.

APARTMÁNY KOLLÁR Dolný Smokovecwww.apartmanykollar.sk

Komfortne zariadené, luxusné apartmány na prízemí historickej Vily Kollár s magickým výhľadom na Slavkovský štít. Každý apartmán má samostatnú spálňu s manželskou posteľou spring box materasso. Obývacia izba s pohodlným rozkladacím gaučom, plnohodnotnou, komplet vybavenou  kuchynskou linkou. K dispozícii barový pult s vinotékou. TV Samsung The Frame 55′ s pripojením na internet. Free WiFi. Jeden z apartmánov má unikátnu zimnú záhradu s výhľadom na Slavkovský štít s posedením. V ďalšom z apartmánov zasa poteší infrasauna. Plný komfort pobytu, súkromie a pohodlie. Jedinečná atmosféra vily a apartmánov Vás nadchne. Vyskúšajte si pobyt v apartmánoch Kollár a budete nadšení.  Luxusné apartmány Vysoké Tatry