Poslať pohľadnicu z dovolenky je stále IN

Predstavujeme Vám kolekciu malebných tatranských pohľadníc z limitovanej edície pripravenej špeciálne pre Hotel SLOVAN. K pobytu v našom hoteli dostanete milý darček – unikátnu pohľadnicu s krásnymi tatranskými motívmi. Páči sa Vám Lomnický štít či veselé kamzíky? Radi by ste pohľadnicu poslali babičke na myjavské kopanice alebo strýkovi do Ameriky? Žiaden problém ! U nás na recepcii si kúpite známku – na Slovensko, do Čiech alebo hoci aj do Ameriky! A potom ju už len stačí poslať z Vysokých Tatier do sveta. Áno, poslať pohľadnicu z dovolenky je stále IN 🙂 (viac…)

Hotel SLOVAN je Geocaching positive :-)

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je zariadenie, ktoré je priateľské nielen k deťom, ale sme aj „Geocaching positive“. Teší nás, že táto outdoorová aktivita si nachádza medzi turistami a cestovateľmi čoraz viac priaznivcov. Jej popularita spočíva v jednoduchom prístupe k spoznávaniu krás prírody, pamiatok či zaujímavých miest. (viac…)

MDD Animačný program TATRANSKÉ SAFARI

DEŇ DETÍ 2016

sobota 4. jún 2016, od 19:00 do 21:00 hod.

Tešte sa na super safari po tatransky ! Pripravili sme pre všetky deti bohatý a zábavný program na DEŇ DETÍ. Pozrite si malú ochutnávku :(viac…)

Melita Gwerková – poézia štetcom maľovaná

Melita Gwerková – poézia štetcom maľovaná

Milí priatelia súčasného slovenského umenia, dovoľte nám predstaviť Vám charizmatickú dámu a výnimočnú slovenskú výtvarníčku, pani MELITU GWERKOVÚ. Jej diela sú očarujúce a rozprávajú príbehy. Sú tak jedinečné, že ich počuť i bez slov. Je nám cťou, že tvorbu autorky Vám môžeme predstaviť nielen virtuálne, ale i naživo v Hoteli SLOVAN v Tatranskej Lomnici, kde citlivo korešponduje s interiérom štýlovej kaviarne a lobby hotela. Vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok z poézie na plátne.

Melita Gwerková v ateliéri

Melita Gwerková Ens vegetalis

(viac…)

Na Skalnatom plese vyrástla rodinka gigantických snehuliakov

snehuliaci

SKALNATÉ PLESO. V tatranských lyžiarskych strediskách panuje pravá zimná nálada. Po výdatnom snežení pripadlo vo Vysokých Tatrách od 25-30 cm prírodného snehu. Na horách vládne slnečné počasie, pre lyžiarov je vo Vysokých Tatrách otvorených 23 zjazdoviek a lyžovačku si užívajú na 19 kilometroch tratí. Na Skalnatom plese dokonca vyrástli 4 megasnehuliaci, ktorí sú opäť aj túto zimu milou atrakciou najmä pre malých návštevníkov. Vyfotiť sa s nimi a odniesť si spomienku spod Lomnického štítu môžu všetci výletníci, ktorí zavítajú k výstupnej stanici 15 miestnej kabínkovej lanovky na Skalnatom plese.(viac…)

1 2 3 7