APARTMÁNY KOLLÁR***** Dolný Smokovec

APARTMÁNY KOLLÁR***** Dolný Smokovecwww.apartmanykollar.sk

Predstavujeme Vám luxusné apartmány na prenájom v historickej VILE KOLLÁR v horskej osade Dolný Smokovec. Vila je národná kultúrna pamiatka, komplexnou rekonštrukciou prešla v roku 2020, vonkajší historický vzhľad zostal zachovaný, v interiéroch boli použité najmodernejšie technológie pre komfort pobytu. Vila KOKLLÁR je obklopená rozľahlým parkom s lavičkami a altánkami i multifunkčným ihriskom. V pešom dosahu historický drevený kostolík, cca 50 metrov od vily a zástavka električky, cca 70 metrov. Atmosféra vily je unikátna, história dýcha pohodou a pokojom, unikátna je architektúra vily z dielne známeho architekta Gedeona Majunkeho. Apartmány ponúkajú ničím nerušený, priamy výhľad na Slavkovský štít a horskú panorámu. Priamo od vily je možné vydať sa na výlety, pešie vychádzky, nordic walking či cyklo výlety. Zaujímavá je stavby Kaplnky panny Márie, ktoré je ukrytá v lese iba 150 metrov od vily.  Každý apartmán má samostatnú spálňu s manželskou posteľou spring box materasso. Obývacia izba s pohodlným rozkladacím gaučom, plnohodnotnou, komplet vybavenou  kuchynskou linkou. K dispozícii barový pult s vinotékou. TV Samsung The Frame 55′ s pripojením na internet. Free WiFi. Jeden z apartmánov má unikátnu zimnú záhradu s výhľadom na Slavkovský štít s posedením. V ďalšom z apartmánov zasa poteší štýlová infra sauna. Parkovanie k apartmánu za zabezepčené na súkromnom parkovisku so vstupom na rampu, ku každému apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto.

Plný komfort pobytu, súkromie a pohodlie. Jedinečná atmosféra vily a Apartmánov Kollár Vás nadchne. Vyskúšajte si pobyt v Apartmánoch Kollár, luxusné apartmány Vysoké Tatry sa stanú Vašim druhým domovom.

APARTMÁN S VÝHĽADOM A BALKÓNOM

Štýlový, komfortne zariadený apartmán na prízemí s presklenou loggiou – zimnou záhradou a nerušeným výhľadom na Slavkovský štít. Ako jediný v celej Vile Kollár sa tento apartmán hrdí  výnimočným historickým prvkom – presklenou zimnou záhradou s drevenými kazetovými oknami, ktorá ponúka vzdušný priestor s posedením a magické výhľady na panorámu tatranských štítov i do priľahlého parku. Apartmán je útulný, je v ňom myslené na všetko čo sa k príjemnému pobytu hodí. Svetlá chodba so zrkadlom a množstvom úložného priestoru nadväzuje na obývaciu izbu s rozkladacím gaučom a štýlovým TV Samsung The Frame 55′ s pripojením na internet a širokou ponukou programov. Jedálenská časť ponúka pohodlné posedenie s výhľadom na priľahlú historickú Vilu Hollý. Rozľahlá kuchynská linka ponúka komfort pre prípravu jedál, k dispozícii indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, ktorá je premyslene kombinovaná s mikrovlnnou rúrou, umývačka riadu i veľká vstavaná chladnička s mrazničkou. Varná kanvica, hriankovač a komplet vybavenie kuchyne vrátane štýlového servisu sú samozrejmosťou. Milovníkov oddychu pri príprave a konzumácii nápojov potešíme barovým pultom s kávovarom Nespresso, nechýba ani výrobník ľadu a vinotéka a vínový servis. Spálňa s dominantou – štýlovou posteľou spring box materasso s luxusnými matracmi a vankúšmi a paplónmi s kačacieho peria sa stane Vašim obľúbeným miestom oddychu. Komfortne je vybavená a zaujímavo zariadená i kúpeľňa s WC a priestranným sprchovacím kútom s bambusovou lavičkou a práčkou so sušičkou. V apartmáne je k dispozícii  free WiFi.

APARTMÁN S VÝHĽADOM A  SAUNOU

Jedinečný, komfortne zariadený je apartmán na prízemí s priamym výhľadom na Slavkovský štít. Ako jediný v celej Vile Kollár ponúka tento apartmán špeciálny bonus pre hostí oddych hostí – infra saunu.  Apartmán je útulný, je v ňom myslené na všetko čo sa k príjemnému pobytu hodí. Vstupná chodba so zrkadlom a úložným priestorom sa prepája s obývacou izbou s rozkladacím gaučom a štýlovým TV Samsung The Frame 55′ s pripojením na internet a širokou ponukou programov. Jedálenská časť ponúka pohodlné posedenie pri okrúhlom stole s kresielkach a na štýlovej lavici.  Kuchynská linka je plne vybavené a ponúka komfort pre prípravu jedál, k dispozícii indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu i vstavaná chladnička s mrazničkou. Varná kanvica, hriankovač a komplet vybavenie kuchyne vrátane štýlového servisu sú samozrejmosťou. Milovníkov oddychu pri príprave a konzumácii nápojov potešíme kávovarom Nespresso, nechýba ani vinotéka a vínový servis. Unikátna je priestranná kúpeľňa s výhľadom na Slavkovský štít, s dvoma umývadlami, sprchovacím kútom a WC. Zážitkom je pobyt v infra saune. Spálňa s dominantou – štýlovou posteľou spring box materasso s luxusnými matracmi a vankúšmi a paplónmi z kačacieho páperia (90%) a peria (10%) sa stane Vašim obľúbeným miestom oddychu. V spálni je tak ako v obývačke k dispozícii TV Samsung The Frame 55′ s pripojením na internet a širokou ponukou programov a TV skrinka s nabíjačkou a úložným priestorom. Zo spálne je vstup do priestranného zabudovaného šatníka, v ktorom sa nachádza i automatická práčka.  V apartmáne je k dispozícii  free WiFi.