BRONCO namiesto hotela | FOTOPREZENTÁCIA Expedícia Stredná Ázia

BRONCO | Hotel SLOVAN

BRONCO | Hotel SLOVAN

Pozvánka BRONCO: Expedícia Stredná Ázia, 22. január 2016, o 19:00 hod.

Máme radi nadšených ľudí. A ak je to ešte rodina, tak to nás baví ešte viac J. Preto sme sa u nás rozhodli privítať mladých cestovateľov Zuzku a Martina Remišovcov.  Manželský pár, ktorý si vyskúšal na vlastnej koži o čom je sloboda a voľnosť.

„Kaprovať 10 dní na lehátku? To nie je pre nás… my chceme viac! Vyraziť za hranice pohodlia európskych regiónov, odtrhnúť sa z reality a ísť v ústrety neznámemu horizontu. A tak sa stalo, že v januári 2014 nám trochu „šiblo“. Podpísali sme výpovede v práci a rozhodli sa cestovať. Polročná príprava, stresy a byrokracia vyústili do 5 mesiacov v štátoch Strednej Ázie na našom 23-ročnom Forde Bronco. Verte, že o zážitky núdza rozhodne nebola.„

BRONCO namiesto hotela

BRONCO namiesto hotela

Divoký gruzínsky Kaukaz ich privítal a odskúšal off-roadové schopnosti Bronca. Bábušky v Jerevane im uliali pravé arménske brandy a v Azerbajdžane sa zúčastnili moslimskej svadby so 600 hosťami. Prežili dva dni na trajekte cez Kaspik a prešli štáty s príponou – stan. Kazašské stepi s pobehujúcimi ťavami, túry po horách v Kirgizsku, tadžický Pamír s neuveriteľne pohostinnými domorodými obyvateľmi, uzbecká kultúra, kurz varenia, turkménska diktatúra a krutá deportácia. Nakoniec tri týždne v Iráne spojené s kempovaním vedľa protileteckej základne a streľbou na hranici.

Že to znie zaujímavo ? Chcete počuť viac?

FOTOPREZENTÁCIA | 22. január 2016, 19:00 hod., Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica.

Tešia sa na Vás Zuzka a Martin Remišovci

BRONCO | fotoprezentacia

Späť na novinky