DETSKÉ HORSKÉ NOSIČE GRÁTIS

Detské norské nosiče

Leto s hotelom SLOVAN, Turistické vybavenie, detské sedačky

Pre rodinky máme pre skvelú dovolenku pripravené vybavenie od výmyslu sveta. Pamätáme i na hostí milujúcich turistiku a pre našich najmenších hostí máme pripravené bezpečné pomôcky pre pobyt vo vysokohorskom prostredí.

Áno je to tak, v našom hoteli myslíme na našich malých hostí. Chceme, aby si krásu Vysokých Tatier vychutnali naplno a v pohodlí, napríklad i na tatinovom chrbte :-). Máme preto pre rodinky k dispozícii kvalitné turistické detské sedačky značky  MARSUPIO. Sú to špičkové, plne funkčné detské sedačky do hmotnosti 20 kg s veľa „vychytávkami“. Dôležité však je, že oteckovi ani ratolesti sa neničí chrbátik a že sú drobci v bezpečí a chránení a to nielen pred slnkom či vetrom. A tak si všetci spoločne môžu vychutnať krásnu prírodu a  oddych v spoločnosti najbližších.

Vysoké Tatry ponúkajú veľa možnosti na prechádzky, výlety a turistiku s deťmi. Podrobne sme rozpracovali tipy na výlety s deťmi a to nielen v detskej sedačke, ale aj dostupné s kočíkom. Prinášame Vám ich na podstránke TIPY na výlety, radi Vás inšpirujeme. Rovnako tak tam nájdete i tipy na zaujímavé výlety či podujatia pre väčšie deti a dorast.

V Tatrách si každý niečo pre seba nájde :-). Tešia sa na Vás.

Túra v Bielovodskej doline

 

Túra v Bielovodskej doline

 

 

Späť na novinky