HALLOWEEN | Animačný program

Halloween

Halloween

Strašidlá za dverami

Hurá je tu Halloween ! S ním prichádzajú na scénu aj milé strašidielka. Ich svet je plný radosti a zábavy. Premeníme celý hotel na príbytok strašidielok? Pridajte sa k nám !

Zasvätenie do čarodejníckeho remesla

A keď sme sa už ako strašidielka zoznámili, je čas sa dostať do tajov čarodejníckeho remesla hlbšie. Začneme hneď zhurta a to pravým zasvätením, vďaka ktorému sa staneme skutočným strašidielkom ☺

Tekvičkuje sa celá rodina

Teraz sa ukáže, kto má tvorivosť v sebe. Deti, zavoláme maminu a ocina a spoločne budeme vyrezávať tekvice. Fantázii sa medze nekladú, môžete sa pokojne „vyblázniť“. Tak do toho ! Lyžice do ruky, nahodiť strašidelne veselé úsmevy a môžeme sa pustiť do vyrezávania. Veľmi sa tešíme sa na výstavku hotových tekvíc. Ktorá bude najzubatejšia, najušatejšia a najveselšia. Všetky však budú NAJ 🙂 A budú nám po celý čas svietiť do noci a nakoniec si ich detičky môžu odniesť domov. A tie tekvičky čo v hoteli zostanú, potešia milé zvieratká na farme v Tvarožnej 🙂 Už sa tiež nevedia dočkať.

DSC_4554-2

Halloween

Strašidielok sa nikto nebojí 🙂

Konečne je tu čas na milé strašenie. Bu, bu, bu ! Takto sa spoločne v prvý deň rozlúčime a plný radosti sa budeme tešiť na ten ďalší. Veď strašidielka nikam neodchádzajú, zostávajú tu s nami po celý hallowensky a prázdninový čas.

Kotol s čarovným nápojom

Je načase sa posilniť, preto si spoločne uvaríme zázračný čarovný odvar. Prihodíme tam „mačacie uši“ ? Či „pavúčie nohy“ ? No, nechajte sa prekvapiť. Ak bude nápoj chutiť tak dobre ako minulý rok, je sa na čo tešiť. A možno pridáme i nové ingrediencie. Čo tak „žabí sliz“ či „mušie oko“ ? Je to len na Vás.

Metla pani čarodejnice

Strašidelné hry? No jasné, bez toho by to nebolo to pravé halloweenske ☺ Pridajte sa k nám zvesela a zahrajte sa!

DSC_6964

Halloween

A je tu KARNEVAL !

Tanec a kostýmy, tak to je celý Halloween, milujú to všetky deti. Pre našich milých detských hostí máme grátis k dispozícii nápadité kostýmy, pre dievčatá i chlapcov. Páči sa Vám princezná, tekvička, motýlik alebo pirát, kráľovná noci či kostlivec ? Vyberte si podľa chuti a tešte sa z masiek ! Vidíme sa na karnevale 🙂

Hľadanie malej stratenej tekvičky

V hoteli sa zatúlala čarovná tekvička, nikde ju nevieme nájsť. Bez nej sa stratí čaro Halloweenu nadobro. Preto sa so strašidielkami vyberieme na čarodejnícku cestu a znova nájdeme stratenú tekvičku. Snáď sa nám to podarí ☺ Držte nám palce a pridajte sa k nám.

Halloween

Halloween

Sviečkový pochod a pozdrav do neba

A aby sme nezabudli na tých, ktorí sú už v nebíčku, na záver im spoločne pošleme pozdravy. Na a rozlúčime sa s kúzlom halloweenu.

Tešíme sa na všetky veselé a hravé deti i rodičov.

Halloween u nás bude opäť super skvelý !

DSC_4616-2

DSC_4634-2