Horská Mini ZOO – intenzívny zážitok nielen pre detičky

Čudovali by ste sa ako rýchlo si aj deti z mesta nájdu vzťah k živým zvieratkám. Doprajte aj Vy Vašim deťom tento intenzívny zážitok. Toto leto budú mať detičky u nás v Hoteli SLOVAN*** v Tatranskej Lomnici možnosť hladkať hebkú ovečku, nakŕmiť milého zajačika, ale aj ponaháňať veselého capka či kozičku. K tomu všetkému nám budú sladko hrkútať hrdličky a vyspevovať andulky. Čo myslíte budeme mať v našej Mini ZOO aj milé prasiatko? Nechajte sa prekvapiť a určite sa príďte presvedčiť.

Naša Horská Mini ZOO Tatry sa nachádza priamo pri našom hoteli. Každé zo zvieratiek má svoj domček a denne im s láskou podávame dobroty do kŕmidla. Všetky zvieratká sa už teraz tešia na detičky a ich malé ručičky, ktoré ich budú s láskou hladkať. Pripravte sa, na začiatku prázdnin im budeme spoločne vymýšľať mená. Páči sa Vám Dupko, Ušiačik alebo Čertík ?

Radi tiež Vaše deti privítame aj na animačnom programe počas celého leta. Budeme sa hrať spolu s valachmi Maťkom a Kubkom. Zoznámime sa s výrobkami z bačovho košiara, ba aj bryndzové halušky si na ohni v kotlíku uvaríme. Bude že to veselo na tom našom salaši! 🙂

Tvorivé dielničky Včeličky so včelárkou nás zasvätia do života šikovných včielok a popustia uzdu našej kreativite. Vymaľujete si sviečku či si ju vytočíte z plástu ? Je to len na Vás.

A viete kto nám bude najviac pomáhať? No predsa zvieratká z našej Mini ZOO! Zajačiky sa na Vás tešia už počas Dňa detí Tatranské safari !

 

Vidíme sa počas letných prázdnin v Hoteli SLOVAN Tatranská Lomnica.

Čaká Vás najkrajšia letná dovolenka s rodinou vo Vysokých Tatrách.

Späť na novinky