HOTEL VYSOKÉ TATRY – GASTRONÓMIA

Gastronómia Hotela SLOVAN

Vynikajúce jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne pre Vás pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica Ing. Michal Blaha so svojim tímom. Vychutnajte si domáce jedlá z čerstvých surovín podávané formou bohatého bufetu na raňajky a večere. Zažite tiež Živé varenie, kde pre Vás pripravujeme zaujímavé gastronomické špeciality a prezentujeme postupy ich prípravy priamo pred hosťami. Užívajte si kulinárske zážitky u nás do sýtosti.

Ponuku bufetu pripravujeme denne zaujímavú, pri príprave jedál používame lokálne suroviny a sezónne čerstvé produkty. Pečieme i vychýrený domáci chlieb SLOVAN.

Pohodovú atmosféru dovolenky v Hoteli SLOVAN umocní vynikajúca kuchyňa a príjemné posedenie v priestrannej hotelovej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít slovenskej a svetovej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studených nápojov.

Podávané jedlá v hotelovej reštaurácii sú počas pripravované zdravo v štýle wellness a vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Väčšina jedál neobsahuje lepok. Dovolenku či víkendový pobyt milovníkom dobrého vína spríjemní i široká ponuka slovenských vín od renomovaných slovenských vinárov a skvosty z Národného salónu vín.

Reštaurácia Hotel SLOVAN

DSC_2007-2-HDR

Kaviareň a denný bar

Priestranná spoločenská obývačka hotela. 120 pohodlných polokresiel Vás pozýva na príjemný oddych, posedenie s priateľmi pri fľaške vínka, poháriku obľúbeného aperitívu či šálke voňavého čaju alebo kávy. Zaujímavé obrazy slovenských výtvarníkov i veľkoplošná obrazovka spestria chvíle relaxu. Wi-fi access zone priamo v kaviarni Vám umožní aj na dovolenke ostať v kontakte s dianím vo svete. Nechajte sa rozmaznávať jedinečnou ponukou plantážnej čokolády a cestujte s nimi po svete zážitkov. Rovnako tak si vychutnajte i bohatú ponuku plantážnych rumov z celého rumové sveta.

Kaviareň Hotel SLOVAN

Kaviareň Hotel SLOVAN

Letná terasa s výhľadom na Lomnický šít

Miestom pre príjemné posedenie je i prestrešená Letná terasa hotela, kde si môžete vychutnať obed A la carte či obľúbený drink alebo skvelú kávu.  Pokochajte si magickým výhľadom na tatranské štíty s dominantou Lomnickým štítom a oddychujte. Oblaží Vás i vôňa milej bylinkovej záhradky. Počas letných prázdnin sa môžete tešiť z radosti detí z veselých hier a animačných programov v našom krásnom hotelovom parku, priamo pred hotelom. Večerné posedenie spríjemnia mäkučké deky i príjemná hudba.

Profesionálny someliér pre Vás vyberá:

  • zaujímavé slovenské vína starostlivo vyberané podľa ročného obdobia
  • vynikajúce biele, ružové a červené slovenské odrody od renomovaných vinárov
  • mladé iskrivé slovenské vína roka v sezónnej ponuke
  • šumivé vína a a šampanské pre výnimočné udalosti
  • vynikajúce slovenské vína z Národného salónu vín

Korkovy stupel