Pravá čokoláda zahreje nielen srdce

Vychutnajte si skutočný pôžitok vôní a chutí v jedinečnej atmosfére kaviarne Hotela SLOVAN*** vo Vysokých Tatrách. Nechajte sa pozvať na čokoládovú cestu okolo sveta.
Pravá čokoláda z tých najkvalitnejších kakaových bôbov criolo a trinitario Vás posunie do nových dimenzií v magickom svete čokolády. Samozrejme i cit pre dizajn je dôležitou súčasťou výroby čokoládových produktov. Vďaka unikátnemu spojeniu krásy a chuti, prinášame našim klientom jedinečné produkty pre čokoládových nadšencov. Myslíme i na deti, ktoré si pochutnajú na zdravej pochúťke, ktorá ich očarí. Čokoládové lízanky v podobe milého tatranského macka z bielej a mliečnej čokolády si zamiluje každé dieťa a nielen vekom 🙂

Tekutá čokoláda pripravená u nás je vskutku lahôdkou. Vychutnať si dúšok teplej, priamo pre Vás pripravenej čokolády je príjemným zážitkom pre všetkých labužníkov. Podávame ju s pravou šľahačkou a s hoblinkou z kakaového masla dovezeného priamo z Kuby.

Topená čokoláda v prevedení ORIGINE je vyrobená z kakaových bôbov z konkrétnych oblastí, teda s definovanou krajinou pôvodu. Podnebie a pôda majú nepochybne veľký vplyv na samotnú chuť čokolády a preto je čokoláda z rôznych oblastí rozdielna a stáva sa tak zaujímavou a zároveň záhadnou. Skúste vložiť do úst kúsok čokolády z Mexika, Venezuely, Ghany, či Papuy, zatvorte oči a snívajte o vzdialených krajinách…

Tanzánia – horká čokoláda 75 %, jedinečná farba i vôňa, intenzívna, ovocná, jemne trpká

Venezuela – horká čokoláda 72 %, vynikajúca, jemná a zároveň výrazná chuť po čiernom ovocí

Kuba – horká čokoláda 70 %, vyvážená, ovocná, jemne pikantná, tajomná

Mexiko – horká čokoláda 66 %, exotická, dlho trvajúca chuť, jemne korenistá

Ghana – mliečna čokoláda 39%, mierne sladká, výdatne kakaová, dlho trvajúca chuť

Papua – mliečna čokoláda 35%, aromatická, veľmi jemná s ovocným podtónom

A ak chcete potešiť svojich blízkych radi Vám Origine čokoládu zabalíme do darčekovej krabičky.

Vychutnajte si i Cafe Latte alebo Cappuccino. Určite Vás milo prekvapí čokoládové logo Hotela SLOVAN dekorované zlatom. Dôkazom kvalitne našľahanej peny bude čokoládové logo, ktoré sa napriek svojej váhe bude hrdo niesť na Vašej káve.

Ochutnávajte, nechajte sa inšpirovať a snívajte u nás, priatelia, milovníci čokolády. 

Ste srdečne vítaní v  príjemnej kaviarni Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica.

Späť na novinky