Hudobné animácie „Spievanky, spievanky“

Poďte s nami do kráľovstva hudby, detských pesničiek a dobrej zábavy. Pripravili sme pre našich najmenších hostí veselé hudobné animácie, ktoré sme spoločne nazvali „Spievanky, Spievanky“. Náš klavirista – ujo Peťo, hudobník telom aj dušou, s malou speváčkou Miškou budú spievať spolu s Vami. 
Že je niekto z Vás odvážny a dokáže zaspievať pesničku celkom sám a do mikrofónu? Nech sa páči! Budeme len radi! Náš ujo klavirista skutočne pozná každú pesničku. Že neveríte? Vyskúšajte! Akú pesničku si vyberiete Vy? „Tancuj, tancuj, vykrúcaj“ alebo sa Vám páči „Prší, prší, len sa leje“? Výber je skutočne len na Vás.

A veru boli už u nás v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica aj také spevuchtivé detičky, ktoré sa nemohli od mikrofónu ani len odtrhnúť. A niektoré šikovné deti spievali po anglicky, poľsky či po rusky alebo zahrali na flautičke.

Veľkej obľube sa určite tešia tradičné slovenské ľudové piesne. Zaujímavé je ich veselé podanie podľa Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho, teda „Spievanky a Zahrajka“. A tak sa detským kútikom Myška Hryzka ozývajú tóny piesní „alebo „Pásla ovečky v zelenom hájičku“ a ešte veľa iných.

Hudobné animácie

Boli ste už niekedy na vystúpení „Fíha tralala“? Ak áno a poznáte ich pesničky, pridajte sa a spievajte spolu s našou malou speváčkou Miškou. A ak náhodou Fíha tralala nepoznáte, nevadí! U nás v Hoteli SLOVAN*** sa dozviete aj to, že „Fíha“ je škriatok, ktorý býva v knihe a pomocou pesničiek, tancov, básničiek, hier a riekaniek učí deti spoznávať svet.

Tak poďte aj Vy s nami spoznávať svet magický a tajomný hudby, zaspievať si a zabaviť sa.

Hotel SLOVAN Vás pozýva do kráľovstva hudby, tónov a zvukov. Nech sa páči – vstúpte!

 

 

 

Späť na novinky