Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica v projekte Wander Card

Radi cestujete? Radi zbierate? A Turistické vizitky alebo Wander Card poznáte? Wander Card/ Turistické vizitky je projekt, ktorý si zaumienil propagovať zaujímavé a príťažlivé turistické miesta ako sú prírodné, historické, technické, vojenské či cirkevné zaujímavosti. Za päť rokov činnosti vydal v Českej republike viac ako 2700 turistických vizitiek.Keďže materská krajina im začala byť časom málinko tesná, minulý rok sa rozhodli pre expanziu do ďalších krajín. Okrem Nemecka sa v tejto skupine objavilo aj Slovensko a Poľsko.

Do teraz bolo na Slovensku vydaných okolo 500 Wander Card a okrem štandardných kategórií sa systém rozrástol aj o tzv. Gastro sekciu. Do tohoto projektu sa Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica ako prvé ubytovacie zariadenie na Slovensku zaradil od apríla 2014 a s hrdosťou môžeme povedať, že v tejto novej Gastro sekcii sme získali poradové číslo SK-G1!

Wander Card/ Turistické vizitky sú vyrábané ako samolepky s kupónom, ktoré je možné nalepiť si do Wander Book/ Turistického deníku. Tým si turista vytvára vlastný cestovateľský album z navštívených miest, ktorý je jedinečný pre každého účastníka tejto aktivity.

A keďže leto a turistická sezóna sa blíži, prijmite prosím pozvanie do Hotela SLOVAN v Tatranskej Lomnici. Jednak, že Gastro Wander Card Hotel Slovan*** Tatranská Lomnica kúpite iba u nás a jednak, že máme pre Vás prichystaných veľa prekvapení na letné prázdniny. A ku každej zakúpenej vizitke si do svojho Wander Booku môžete oraziť aj našu hotelovú pečiatku.

Viac info ako to celé funguje si prečítate tu, prípadne na domovskej stránke celého projektu.

 

Späť na výlety