Partneri Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica


Partneri Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Únia materských centier – Vstúpte s dieťaťom

sme radi, že vám môžeme predstaviť krásnu, zmysluplnú a dlhodobú kampaň, ktorej slová v názve „Vstúpte s dieťaťom“ nemajú byť len prosbou a želaním, ale prirodzeným právom každého z nás, aby sme sa my, rodičia s malými deťmi cítili v našej spoločnosti akceptovaní a naša prítomnosť vítaná… Prosím VSTÚPTE K NÁM a CÍŤTE sa PRÍJEMNE. Sme partneri Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica.

Kam s deťmi

Sme skupinka ľudí, ktorým nie je ľahostajné kde a ako trávia svoj voľný čas deti, rodiny s deťmi, matky na materskej ale aj čerstvo zamestnané. Preto tvoríme a dávame dokopy obsahovo celú túto stránku – komunitný portál. Túto aktivitu vykonávame hlavne pre chýbajúci prehľad o dianí a aktivitách v našom meste alebo regióne a chceme uľahčiť život ostatným mamičkám, oteckom, deťom, mladým aj starým rodičom, ktorí hľadajú podobné informácie. Partneri Hotela SLOVAN v Tatrách. Kam s deťmi.

Dovolenka s deťmi

Snažíme sa nájsť a zobraziť ponuku každého, kto pripravuje zaujímavé pobytové alebo animačné aktivity pre deti. Vyhľadávame tipy na klasické aj krátkodobé dovolenky pre celé rodiny aj jednotlivcov s deťmi. Našim cieľom je pomôcť, aby každá rodina s deťmi mohla zažiť dovolenku svojich snov. Sme partneri Hotela SLOVAN v Tatranskej Lomnici. Dovolenka s deťmi.

Reštaurácie pre celiatikov

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty. Našim partnerom je aj Reštaurácia Hotela SLOVAN*** v Tatranskej Lomnici. Reštaurácie pre celiatikov.

Spevavce tatranské

Sme tím nadšencov, ktorí nosia v srdci tatranskú prírodu a život v nej. Prajeme si, aby sa čím viac ľudí dozvedelo o tom, že Tatry sú mimoriadne bohaté aj na rôzne druhy operencov. Žijú tu okolo nás, krásne spievajú, sú veselé a majú zaujímavé zvyky a život. Preto sme pripravili a vedieme náučno-zábavný projekt o operencoch žijúcich v Tatrách s názvom Spevavce Tatranské. Veríme, že zanietime pre spoznávanie vtáčikov nielen detičky, ale aj celé rodinky. Pozývame na cestu zážitkov chodníkom v Tatranskej Lomnici.

Dentálna hygiena pre celú rodinu

O tom, že najlepšie sa učia deti, niet pochýb. Deti prostrední­ctvom hry získavajú tie správne návyky, i čo sa starostlivosti o zúbky  týka a to od útleho veku. Rodičom v tom pomáha be DENTAL, prvá nezávislá dentálna hygiena v Žiline. Veľmi dobre vieme, koľko síl stojí­ motivovať dieťa k pravidelnému čisteniu.  Súčasťou zubnej hygieny pre rodinky je aj personalizovaná inštruktáž ako motivovať deti k čisteniu zúbkov. A nezabúdame ani na tínedžerov, i tých, čo majú strojčeky. Ponúkame profesionálny prístup v starostlivosti o čistotu chrupu pre celú rodinu a prí­jemné  prostredie v centre mesta Žilina. Be DENTAL je partnerom Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica, kde sa teší­me z interaktívnych inštruktáží dentálnej hygieny pre deti i rodičov. Dentálna hygiena be DENTAL

Rodinný zubný lekár

Sme zástancom komplexnej starostlivosť o zúbky detí i chrup rodičov. Preto sa s pochopením staráme o zdravie chrupu celej rodiny. U nás je každá návšteva spojená s úsmevom 🙂 Blaha dent Clinic

Partneri : Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica, Wellness, Baby & Junior masáže