Tvorivé dielničky Včeličky

Milé detičky, máte radi med ? Ak ste odpovedali áno, vedzte, že za lahodným medom je práca stoviek usilovných včeličiek. A tak ako sú usilovné včeličky pri zbere nektáru z ktorého vznikne skvelý med, tak isto šikovné a usilovné môžete byť aj Vy a niečo nové sa o včielkach môžete naučiť :-).

Preto sme pre Vás pripravili „Tvorivé dielničky Včeličky“. Vyskúšate si vyrobiť zo včelieho plástu krásne sviečky. Nahriatím plástu vzniknú malé, úzke, dlhé i široké. A keď si ich pripravíte, môžete si ich aj pomaľovať. Fantázii sa medze nekladú, farby máme od výmyslu sveta. Tiež si môžete vybrať na maľovanie odlievanú sviečku zo včelieho vosku a dať jej svoj farebný dizajn. Krásnemu darčeku sa určite poteší každá mamička či babička.

Tvorivé dielničky Včeličky

Pani včelárka veľmi pútavo porozpráva deťom o živote včiel, ale i o blahodarných vlastnostiach medu a iných včelích produktov. Počas leta, keď sa včielky prebudia, si ich aj naživo pozrieme v „prezentačnom úli“, kde cez priehľadné sklo uvidíme celú včelu rodinku: robotnice, trúdov, ale aj matku kráľovnú. Tá je vznešená a hrdo sa nesie s označením na zadočku. Spoznáte ju ?

A v lete budeme i medík ochutnávať. Aký máte radšej? Kvetový, agátový alebo lipový? Na našom domácom chlebíku SLOVAN chutí výborne. Pohodlne sa usadíme v zelenom hotelovom parku plnom stromov, vychutnáme si krásnu prírodu, horský vzduch, magické výhľady na štíty a tvorivú atmosféru dielničiek.

Tak nech sa páči, príďte sa zabaviť, ochutnávať, ale i niečo nové sa priučiť. Tvorivé dielničky Včeličky v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica Vás očakávajú.

Tvorivé dielničky Včeličky | Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Tvorivé dielničky Včeličky | Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica