UBYTOVANIE ROKA 2013

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica – Ubytovanie roka 2013

Nezávislý portál ubytujSA.sk vyhlásil z radov ubytovacích zriadení, hotelov, penziónov a chát víťaza. Na základe recenzií hostí pridaných v roku 2013, portál vybral tri ubytovacie zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšili ostatné. Portál si dal za úlohu nájsť ubytovanie, „v ktorom ste sa cítili najpríjemnejšie, najlepšie ste sa vyspali, či najedli. Kde Vám majitelia, recepčná a ďalší personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky.

Portál ubytujSA.sk spravuje viac ako 3.500 ubytovacích zariadení z celého Slovenska, z toho 550 v regióne Vysoké Tatry.

Mimoriadne nás teší, že na 1. mieste sa umiestnil Hotel SLOVAN***. Je to krásne ocenenie našej práce za rok 2013 a povzbudenie do roku 2014. Ďakujeme našim milým klientom.

Váš Hotel SLOVAN

Ubytovanie roka 2013

Súťaž portálu ubytujSA.sk spočíva v nájdení najlepších ubytovacích zariadení, ktoré na Slovensku máme. Nezáleží na tom, či to je hotel, penzión alebo chata.

Na základe recenzií ubytovaných hostí, portál hľadá ubytovanie, v ktorom ste sa cítili čo najpríjemnejšie, najlepšie ste sa vyspali či najedli. Miesto, kde Vám majitelia, recepčná, obsluha alebo ďalší personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky.

Podľa recenzií hostí, ktoré ubytovacím zariadeniam pridáte, portál ubytujSA.sk vyberá tie, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšia ostatné.

Nezabudnite, že každý z Vás môže vyhrať, stačí len pridať recenziu a ste zaradení do súťaže Ubytovanie roka 2014.

Ubytovanie roka 2013

Tipy na výlety

Hotel pre deti, kvalitné ubytovanie vysoke tatry, kam s deťmi na výletvoľný čas a zábavatúlačky slovenskomvybavenie pre deti,
detské ihrisko, náučný chodník spevavce tatranskéoddychový bazén, perličkový kúpeľ, wellness masáže, vírivka, parná sauna.