Farebný koncept

Farby prírody, farebný koncept hotela.

Farebný koncept prírody pozitívne pôsobia na našu pohodu. Pociťujeme ju vedome, ale aj „šiestym zmyslom“. Ich zásluhou sa môžeme pozitívne naladiť i zrelaxovať. Záleží nám na tom, aby ste si svoj pobyt v Tatrách u nás skutočne vychutnali a preto sme vytvorili inšpiratívny farebný koncept hotelových izieb. Veríme, že cez spektrum farieb prispeje k prežitiu príjemných dní v Hoteli SLOVAN. Zvoľte si aj vy svoju farbu, ročné obdobie, alebo časť dňa a relaxujte u nás. Je len na Vás či si vyberiete jar, leto, jeseň, zimu, noc či deň. Alebo ich postupne vyskúšate všetky? Inšpirujte sa z prírody. Farebné ladenie izieb a apartmánov Hotela SLOVAN je ideálne i na wellness pobyty Vysoké Tatry, u nás si zaručene oddýchnete.

Farby prírody. Farebný koncept. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.

1.poschodie

JAR | Oranžová. Dynamická, veselá. Posilňuje pocit radosti a podnecuje prežívanie šťastia. Pôsobí veľkoryso, pozitívne, odvážne a inšpirujúco. Zlepšuje dýchanie.

2.poschodie

LETO | Zelená. Svieža, šťavnatá. Pohládza oči, tíši a harmonizuje. Napomáha duševnej i telesnej relaxácii. Symbolizuje život, mladosť, znovuzrodenie, nádej a silu.

3.poschodie

JESEŇ | Purpurová. Iskrivá, pútajúca pozornosť. Prehreje, umocňuje pocity lásky a tepla. Aktivizuje životnú energiu, zlepšuje zmyslové vnímanie a podporuje temperament a spontánnosť.

4.poschodie

ZIMA | Modrá. Upokojujúca, decentná. Zurčiaca ako voda, svieža a elegantná. Pôsobí relaxačne. Praje sieste a dobrému spánku. Podporuje nadhľad a koncentráciu.

5.poschodie

DEŇ | Biela. Biela v kombinácii s belasou a žltou. Prepojenie troch sviežich, dovolenkových farieb. Žiarivé spojenie navodzuje pocit sviežosti. Podporuje veselý stav mysle.

5.poschodie

NOC | Fialová. Magická, tajomná a vzrušujúca. Posilňuje inšpiráciu. Praje vzletnosti a intuícii. Povzbudzuje estetické cítenie. Zvyšuje intenzitu prežívania.