VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica – ubytovanie v súkromí

VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica, www.viladomovina.sk

Práve v tejto dobe si všetci veľmi dobre uvedomujeme, že byť v bezpečí a zdraví je to najdôležitejšie, čo pre svoju rodinu môžeme urobiť. Práve preto Vás VILA DOMOVINA víta do svojej prajnej náruče. Nachádza sa vo Vysokých Tatrách, v malebnej horskej osade Tatranská Lomnica s výhľadom na Lomnický štít. Vila sa nachádza v tichej časti Tatranskej Lomnice, ale iba kúsok od centra (200 m), lyžiarskeho centra a lanovej dráhy na Skalnaté pleso i Lomnický štít (500 m). Všetko pohodlne, v pešom dosahu.

Vychutnajte si ubytovanie v súkromí, s kapacitou 6 osôb v samostatnej, modernej a útulnej vilke s troma spálňami s balkónmi a s troma kúpeľňami (2 x sprchovací kút, 2 x WC s umývadlom).

K dispozícii je plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi (chladnička s veľkou mrazničkou, varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mixér, hriankovač, nespresso kávovar), pohodlná jedáleň a obývacia izba s posedením s SAT TV (40 programov) a rozhlasom.

Pre komfort pobytu môžete využiť technickú miestnosť s úložným priestorom na športové náradie, ale aj práčku, sušičku, žehličku, žehliacu dosku a vysávač.

V izbách sa nachádzajú pohodlné dvojlôžkové postele materasso (200 x 180 cm) s jedinečnými matracmi pre mimoriadny komfort spania a oddychu na lôžku. Všetky izby sú vybavené špičkovými textíliami, od vankúšov, cez paplóny, dekoračné vankúšiky až po záclony a top black out závesy. V oddychovej zóne na 1.poschodí je položený príjemný celoplošný koberec hotelového typu.

Na prízemí vily sa nachádza chodba s úložným priestorom, technická miestnosť, kúpeľňa s umývadlom, WC a sprchovacím kútom, obývacia izba, kuchyňa s kuchynskou linkou a jedálňou s jedálenským stolom. Z jedálne a obývacej izby je výstup na letnú terasu a do eko záhrady s prístupom k horskému potôčiku.

Na 1. poschodí vily nájdete oddychovú časť s 3 spálňami, každá s dvoj posteľou, skriňou a nočnými stolíkmi, všetky izby majú balkónik s pekný výhľadom na Lomnický štít alebo do záhrady. Na poschodí sa nachádzajú dve sociálnej zariadenia: kúpeľňa s umývadlom a veľkým sprchovacím kútom a WC s umývadlom.

Na posedenie počas dňa i podvečer láka priestranná letná terasa s drevenou podlahou (6 x 3 m) a posedením, terasa nadväzuje na vyvýšený záhon s bylinkovou záhradkou a pokračuje do prírodnej záhrady s kvetnatou lúkou, ktorá je lemovaná horským potôčikom. K dispozícii kamenné ohnisko na opekanie a posedenie pri ohníku.

Pre hostí vily je pred vilou k dispozícii súkromné parkovisko pre 2 osobné autá, možnosť ďalšieho parkovania na priľahlej ulici.

Tešíme sa na Vás.

Tím VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica

 

Dostupnosť vily a objednávka online.

Viac o VILA DOMOVINA***** Tatranská Lomnica nájdete na www.viladomovina.sk

Dostupnosť: autobusová stanica Tatranská Lomnica (250 m), vlaková stanica Tatranská Lomnica (250 m), centrum Tatranská Lomnica (200 m).

Vybavenosť: predajňa potravín, obchody a reštaurácie (250 m).

Atraktivity a info: Turistická informačná kancelária (300 m), Múzeum zimných športov (300 m), Múzeum TANaP (200 m), Futbalové ihrisko (150 m), Bežkársky areál (100 m), Dostihová dráha (150 m), Expozícia Tatranskej prírody (500 m), ( Pramenisko (500 m). Tipy na výlety a turistiku Vám radi poskytneme i osobne, viac informácií nájdete aj tu.