FOTO GALÉRIA | SLOVENSKÉ VÍNA

Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica uprednostňuje vo svojej ponuke slovenské vína. Vinárstvo MAVÍN pod vedením Martina Pomfyho produkuje výnimočné vína. Niektoré Vám radi predstavíme. V slnečnom období pozývame na Festival vína.

Pinot noir 2012 Mavín Selection

Víno s chráneným označením pôvodu, akostné odrodové víno s prívlastkom Výber z hrozna, suché, Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, Belá.

Víno má elegantnú, odrodovú farbu, ktorá má čerešňový odtieň z tehlovým odleskom. Aróma a chuť vína je elegantná, priestranná a harmonická. Nájdeme v nej šťavnaté jahodovo slivkové tóny, krémovosť, vanilku a jemné tóny kávy.

Cabernet sauvignon 2011 Mavín Selection

Víno s chráneným označením pôvodu, akostné odrodové víno s prívlastkom, Bobuľový výber, suché, Južnoslovenská vinohradnícka oblasť, Jasová.

Víno má intenzívnu červenú farbu z tehlovým odleskom. V aróme vína nájdeme prezreté zosušené čierne bobuľové ovocie, fialkový kvet, punčový tón, praženú kávu a čokoládu. Chuť vína kopíruje aromatické vnemy. Je plná, dlhá, potenciálna, sľubujúca dlhovekosť. Doporučujeme: ideálne víno na kombináciu s červeným mäsom.

Slovenské víno v Tatrách
Cabernet Sauvignon 2011 Selection MAVÍN
Pinot Noir 2012 Selection Martin Pomfy
Martin Pomfy Hotel SLOVAN Tatry