FOTO GALÉRIA | DETSKÝ TULI KÚTIK

Hotel SLOVAN je priateľský k rodinám s deťmi a preto sme pre našich hostí a návštevníkov pripravili rozšírený Detský Tuli Kútik, v ktorom pribudli tri nové farebné príšerky Obludöö. Je to perfektná skrýša pre najmenších! Obľúbená mierumilovná príšerka im dovolí všetko, nechá si aj skákať po hlave. Skvelý sedací vak povýšený na komplexnú hračku pre všetky deti. Zábava nielen pre najmenších. Vyberte si svoju obľúbenú. Vie byť veľmi prítulná a vtipná.

Sleepig Tuli, tri ružové spiace prasiatka, kto by im odolal? Nepotrebujú ani papanie, ani chlievik, ich domčekom je Tuli kútik v Relax Centre a tešia sa na zábavú a nekonečné hry. Prvý sedací vak s rypáčikom a chvostíkom nielen pre deti a teenegerov, ale pre všetkých, ktorí sa cítia byť duchom mladí. Vitajte v čarovnom svete rozprávok a zábavy, kde sú hračkovaky plné hračiek, Mini Sofa je plná veselých lesných zvieratiek a na mäkkej žinenke naháňa veverička ježka.

Ak ste pripravení na poriadnu dávku virtuálnej športovej akcie, je tu pre Vás Tuli Xbox Kinect Aréna s poriadne pohodlnou Tuli Sofa s podrúčkami, kde si môžte vo svojom pelechu naplno užiť zábavu s kamošmi, ale asi tam dlho neposedíte, lebo plážový volejbal, zjazdové lyžovanie, či box Vás asi nenechajú obsedieť. Nech žije šport!

Tuli vaky Tatry
Tuli vaky Hotel SLOVAN Tatry
Tuli vaky pre celú rodinu
Tuli vaky pre deti
Tuli X-BOX Aréna Tatry
Slee Pig Tuli
Tuli hračkovak, Mini Sofa