Víkend s Luciou, animačný program

Animačný program pripravený podľa rozprávania starej mamy 🙂

Zažite tradičné zvyky sviatku svätej Lucie plné tajomstva v magickej prírode Tatranskej Lomnice. Dospelí sa vrátia do detstva a deti zažijú niečo nevšedné. Pripravili sme pre Vás víkend plný prekvapení s nevšedným, magickým programom v tatranskej prírode.

Pôjdeme spolu „za svetlom svätej Lucie“, premeníme sa na malé čarodejníčky s veľkým srdcom a jasom v očkách. Vyberieme sa do „kútov“ a spoločnými silami a husacími brkami vyženieme zlo a strach z domov. Zdraviť sa budeme cesnakovým pozdravom pripraveným na našu ochranu. Čo myslíte, kto bude mať odvahu ochutnať tajný recept cesnakového zázraku? No nechajme sa prekvapiť „najvoňavejším“ dychom.

Čo by sme to boli za „bosorečky“ keby sme neovládali náš najlepší dopravný prostriedok? Zúčastnite sa aj Vy kurzu lietania na metle – budete to potrebovať! Vydajte sa s nami na cestu nádejí, na ktorej nás bude sprevádzať svetlo a žiara Luciinej „bláznivosti“. Až nájdeme jej večnú žiaru, tichým hláskom vyslovíme naše želania a vypustíme ich do magických miest, kde sa plnia sny.

V čarovnom Hoteli SLOVAN ožiarenom jasom Lucie zažijete ozajstné „stridžie bubnovanie“. Čo myslíte? Bude nás počuť až na Lomnický štít? Tak to sa už nechajme prekvapiť!

„Svätá Lucia ukazuje svoju moc, lebo nám dáva najdlhšiu noc“

 

Pridajte sa k nám, tešíme sa na Vás.

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica