WELLNESS HOTEL V TATRÁCH

Wellness program v Relax centre

Užite si wellness do sýtosti počas celého roka. Zaplávate si, zahráte sa vodné hry a vyšantíte sa v detskom kútiku Žblnk. Uvidíme spoločne i jeleňa Miša? A komu sa nechce ráno spať, može sa prísť vykúpať 🙂 Tešíme sa na Vás.

Baby a Junior masáže

Láskyplný dotyk pomáha rozvíjať sa. Doprajte svojim bábätkám a deťom harmóniu vo forme masáže. Vychutnajte si i Vy spoločne tento nevšedný zážitok plný blízkosti a porozumenia, ktoré prehĺbia Váš vzťah. Užívajte si spolu u nás.

Wellness a masáže Vysoké Tatry

Wellness a masáže Vysoké Tatry

Baby friendly wellnes a relax

Myslíme na detičky. V našom Relax centre sa budete cítiť príjemne a vítané. Pre rodinky máme k dispozícii prebaľovací kútik, detský kútik a vo wellness shope i vybavenie pre najmenších na kúpanie: špeciálne detské plávacie kolieska, rukávniky, vestičky. Ideálna teplota vzduchu i vody láka na prvé zoznámenie sa s mokrým živlom. Pobyt najmenších detičiek je možný len s plávacou plienočkou, zakúpite i u nás v wellness  shope. Čľapkajate sa a oddychujte.

Veselé hry v bazéne po celý rok

Detský bazén s pomalou nábehovou rampou a šmykľavkou pre najmenších sa teší na detičky. Pre našich detských hostí máme pripravené grátis nafukovacie hračky. Vyskúšate kosatku, salamandra alebo vodný skúter? Väčšie deti i dospelí si užijú vodný voleyball a funny vodné pólo. Vo wellness shope si zakúpite to čo sa Vám zapáči a oddýchnete si spoločne s deťmi v detskom kútiku ŽBLNK s divadielkom.

Wellness nočné kúpanie

Termín: pondelok – sobota. Čas: 20.00 – 21.00 hod. Vstup na objednávku.
Objednávky prijímame na recepcii hotela. Služba dostupná pre ubytovaných hostí.

BAZÉN PRE DETI

BAZÉN PRE DETI

FOTO GALÉRIA

NOČNÉ KÚPANIE

NOČNÉ KÚPANIE

FOTO GALÉRIA

Wellness bazén s hydromasážnami tryskami

Relaxačný bazén s hydromasážnymi tryskami : maximálna hĺbka vody 1,3 m
Relaxačný bazén s hydromasážnymi tryskami : teplota vody 29-30°C
Relaxačný bazén s hydromasážnymi tryskami : teplota vzduchu 30-31°C

Wellness parná sauna

Parná sauna | odporúčaný čas pobytu 10-15 min.
Parná sauna | teplota vzduchu 45-50 °C
Parná sauna | vlhkosť vzduchu 50-60 %
Parná sauna | kapacita miestnosti 12 osôb
Parná sauna | vonná esencia eukalyptus

Vychutnajte si dokonalý pôžitok z oddychu a masáže v lone tatranskej prírody. Po pobyte na čistom horskom vzduchu a návšteve Relax centra s oddychovým bazénom s masážnymi tryskami a blahodarne pôsobiacou parnou saunou s eukalyptom sa zverte do rúk našim skúseným a empatickým terapeutom. Vychutnáte si pôžitok z masáží, zábalov, pílingov či terapií do sýtosti. Radi Vám odporučíme tú najvhodnejšiu procedúru pre Vás. Pri pobyte na viac dní Vám dávame do pozornosti zaujímavé balíčky procedúr pre dámy i pánov, ako aj pre romantické dvojice.

Pôžitok a pocit znovuzrodenia umocní i atmosféra terapeutických miestností, ktorá nadväzuje na farebný koncept hotela v prevedení ročných období. Vaše telo i myseľ pohladí na mieru pripravená relaxačná hudba a aromaterapeutické esencie a vonné oleje z prírody. Počas každej procedúry máte k dispozícii to najlepšie čo tatranská príroda pre svojich návštevníkov pripravila – horskú pramenistú vodu.

Oddýchnete si s BIO kozmetikou SALOOS, ktorá má výlučne prírodný pôvod, vonné oleje sú vyrábané z dôkladne vybratých rastlín. Sú harmonickou a vysokoúčinnou kombináciou olejov lisovaných za studena, bio olejov a najkvalitnejších esenciálnych olejov. Obsahujú najvyššie množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe. Sú vhodné pre všetky typy pokožky, nevyvolávajú alergickú reakciu a nedráždia pokožku. Zatvorte oči, vychutnajte si oddych všetkými zmyslami a zažiarte do krásy.

KLASICKÁ MASÁŽ

KLASICKÁ MASÁŽ

WELLNESS V TATRÁCH

RELAXAČNÁ MASÁŽ

RELAXAČNÁ MASÁŽ

WELLNESS V TATRÁCH

MEDOVÁ MASÁŽ

MEDOVÁ MASÁŽ

WELLNESS V TATRÁCH

REFLEXNÁ MASÁŽ

REFLEXNÁ MASÁŽ

WELLNESS V TATRÁCH

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

WELLNESS V TATRÁCH

LÁVOVÉ KAMENE

LÁVOVÉ KAMENE

WELLNESS V TATRÁCH