RELAXAČNÁ MASÁŽ

Nielen pri pocite vyčerpanosti, či telesnej únavy Vám dobre padne malý úlet do sveta relaxu, príjemného uvoľnenia a oddychu. Podľahnite vplyvu účinkov našej relaxačnej masáže v príjemnom prostredí Relax centra nášho  hotela. Zvoľte si masáž tváre, chodidiel či chrbta a budete sa cítiť ako znovuzrodení.

POSTUP A ÚČINKY

Relaxačná masáž je vykonávaná jemnými, tiahlymi pohybmi s pomocou liečivého oleja. Relaxačná masáž sprevádzaná príjemnou hudbou je tým pravým spôsobom pre uvoľnenie celého Vášho tela, najmä jeho pohybového a oporného ústrojenstva, ale i tváre či chodidiel. V krásnom prostredí našich terapeutických miestností ladených vo farebnom koncepte účinne pôsobí proti stresu a nervovej záťaži a má výrazný upokojujúci účinok. Vstrebávanie oleja pomocou empatických dotykov našich profesionálnych masérov preukázateľne pomáha zharmonizovať celý Váš organizmus.

masaz-relax-01-1200x675

masaz-relax-03-1200x675

INDIKÁCIE

Táto veľmi jemná, oddychová a uvoľňujúca masáž je pre Vás vhodná najmä pri bolestiach chrbta ale i celého tela, ktoré vznikajú následkom každodenného preťaženia organizmu.

KONTRAINDIKÁCIE

Masáž sa neodporúča pri horúčkových stavoch, infekčných a zápalových ochoreniach, celkovej telesnej slabosti, osteoporóze a gravidite.

Relaxačná masáž Trvanie
Relaxačná masáž | Tvár 20 minút
Relaxačná masáž | Chodidlá 20 minút
Relaxačná masáž | Chrbát 25 minút

Slovo masáž pochádza z francúzskeho slova massage a to pravdepodobne z arabského masa „dotknúť sa, ohmatať alebo manipulovať“ alebo z latinského massa „masa, cesto“. Starší význam tohto slova môže byť ešte z hebrejčiny me-sakj „pomazanie olejom“. Staroveká gréčtina používala pre masáž slovo anatripsis a latinčina frictio.