Koncert ŽLTÝ BALÓNIK, Katarína Feldeková & Richard Šimurka

Kaviareň Hotel SLOVAN

Katarína Feldeková

KONCERT ŽLTÝ BALÓNIK so šansoniérkou Katarínou Feldekovou & inštrumentalistom Richardom Šimurkom. Tešíme sa na Vás v pondelok 1. augusta 2016 a vo štvrtok 4. augusta 2016, od 19:00 hodiny v Café & Bare Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica.

V mesiaci august 2016 Vám exkluzívne prinesieme dva skvelé koncerty. O emotívny hudobný zážitok sa postará šansoniérka Katka Feldeková za sprievodu klaviristu a saxofonistu Richarda Šimurku. Pre názov koncertu zvolili pieseň „Žltý balónik“, ktorú pre speváčku otextoval otec, básnik Ľubomír Feldek, žilinský rodák. V piesni sa spieva „ A ľudia vravia: To je šťastný deň“. Veríme, že tak tomu bude i u nás, v Tatrách. Hudba sa bude niesť až k magickým končiarom Tatier, vychutnať si ju môžete v krásnej kaviarni i na letnej terase s jedinečným výhľadom na Lomnický štít. Tešíme sa i na nočnú oblohu plnú hviezd 🙂

Radi Vám tento unikátny hudobný zážitok sprostredkujeme a tešíme sa na Katku a Richarda u nás v Hoteli SLOVAN, v Tatrách. Tešíme sa na koncerty ŽLTÝ BALÓNIK a sme presvedčení, že si i spoločne tak ako v rovnomennej piesni zaspievame „To je šťastný deň“.

Ste srdečne vítaní !
Vstup voľný.

 

Koncert Katarína Feldeková

Späť na novinky