Relax Park Jazierko

Pár krokov od Hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica, vskutku nie viac ako 150 metrov natrafíte na príjemné miesto zasadené do malebnej tatranskej prírody Relax Park Jazierko. Jeho dominantou je prírodné jazierko zasadené do horského parku s výhľadom na Lomnický štít. Miesto má svoju neopakovateľnú atmosféru v každom ročnom období. Užite si jeho magické čaro počas celého roka s rodinou.

V lete si tu oddýchnete pri člnkovaní. Ak sa Vám žiada vyplaviť trochu adrenalínu, obujte si kolieskové korčule a dajte si do tela na asfaltovej dráhe okolo jazierka. Využite možnosť zahrať si bedminton, volejbal, futbal, mini golf, kriket alebo si len tak posedieť na lavičke.

V zime sa tu tiež určite zabavíte. Príďte si zakorčuľovať na prírodné krásne zamrznuté jazierko a po športovom výkone sa zahrejte šálkou teplého čaju v kolibe či na terase s výhľadom.

Veľkou atrakciou Relax parku je Veveričí lanový park. Veľký a unikátny adrenalínový park pozostáva z dvoch druhov tratí, jedna pre väčších a druhá pre menších nadšencov. Jedna trasa sa tiahne okolo jazierka, ba jedna vedie priamo nad ním. Už sa len odhodlať a skúsiť ! Samotná trať pre dospelých a staršie deti je postavená z 25 lanových prekážok umiestnených na stromoch vo výške cca 5 metrov. Obvykle ju „veľké veverice“ zdolajú za 45 minút. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier a kopec zábavy. Trať „Mini“ pre „malé veveričky“ zasa zaujme Vaše ratolesti.

Pre najmenšie detičky je tiež k dispozícii bezpečné miesto pre hry – štýlové nové preliezačky a šmykľavky z masívneho dreva. Rodičia si posedia na lavičkách a pokochajú sa krásou prírody a potešia sa z radosti detí. A to všetko iba 150 metrov od nášho hotela.

Jazierko_01

Deň detí 2016

Oddychujte v malebnej prírode Tatranskej Lomnice a užite si krásnu prírodu, malebné scenérie a výhľady i horský, čistý vzduch.

Vysoké Tatry sa na Vás tešia.