Poslať pohľadnicu z dovolenky je stále IN

Predstavujeme Vám kolekciu malebných tatranských pohľadníc z limitovanej edície pripravenej špeciálne pre Hotel SLOVAN. K pobytu v našom hoteli dostanete milý darček – unikátnu pohľadnicu s krásnymi tatranskými motívmi. Páči sa Vám Lomnický štít či veselé kamzíky? Radi by ste pohľadnicu poslali babičke na myjavské kopanice alebo strýkovi do Ameriky? Žiaden problém ! U nás na recepcii si kúpite známku – na Slovensko, do Čiech alebo hoci aj do Ameriky! A potom ju už len stačí poslať z Vysokých Tatier do sveta. Áno, poslať pohľadnicu z dovolenky je stále IN 🙂 (viac…)

Hotel SLOVAN je Geocaching positive :-)

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica je zariadenie, ktoré je priateľské nielen k deťom, ale sme aj “Geocaching positive”. Teší nás, že táto outdoorová aktivita si nachádza medzi turistami a cestovateľmi čoraz viac priaznivcov. Jej popularita spočíva v jednoduchom prístupe k spoznávaniu krás prírody, pamiatok či zaujímavých miest. (viac…)

MDD Animačný program TATRANSKÉ SAFARI

DEŇ DETÍ 2016

sobota 4. jún 2016, od 19:00 do 21:00 hod.

Tešte sa na super safari po tatransky ! Pripravili sme pre všetky deti bohatý a zábavný program na DEŇ DETÍ. Pozrite si malú ochutnávku :(viac…)

Melita Gwerková – poézia štetcom maľovaná

Melita Gwerková – poézia štetcom maľovaná

Milí priatelia súčasného slovenského umenia, dovoľte nám predstaviť Vám charizmatickú dámu a výnimočnú slovenskú výtvarníčku, pani MELITU GWERKOVÚ. Jej diela sú očarujúce a rozprávajú príbehy. Sú tak jedinečné, že ich počuť i bez slov. Je nám cťou, že tvorbu autorky Vám môžeme predstaviť nielen virtuálne, ale i naživo v Hoteli SLOVAN v Tatranskej Lomnici, kde citlivo korešponduje s interiérom štýlovej kaviarne a lobby hotela. Vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok z poézie na plátne.

Melita Gwerková v ateliéri

Melita Gwerková Ens vegetalis

(viac…)

Na Skalnatom plese vyrástla rodinka gigantických snehuliakov

snehuliaci

SKALNATÉ PLESO. V tatranských lyžiarskych strediskách panuje pravá zimná nálada. Po výdatnom snežení pripadlo vo Vysokých Tatrách od 25-30 cm prírodného snehu. Na horách vládne slnečné počasie, pre lyžiarov je vo Vysokých Tatrách otvorených 23 zjazdoviek a lyžovačku si užívajú na 19 kilometroch tratí. Na Skalnatom plese dokonca vyrástli 4 megasnehuliaci, ktorí sú opäť aj túto zimu milou atrakciou najmä pre malých návštevníkov. Vyfotiť sa s nimi a odniesť si spomienku spod Lomnického štítu môžu všetci výletníci, ktorí zavítajú k výstupnej stanici 15 miestnej kabínkovej lanovky na Skalnatom plese.(viac…)

Tatranský ľadový dóm na Hrebienku

Tatranský ľadový dóm

Martin neprišiel tento rok do Vysokých Tatier na bielom koni, ale na čírom ľade, z ktorého bude postavený Tatranský ľadový dóm Ľadový dóm na Hrebienku aj tento rok. Od 12.novembra 2015 začnú stavať Tatranský ľadový dóm už po tretí krát na Hrebienku. Oficiálne otvorenie dómu je naplánované na 27.11.2015.

Tatranský ľadový dóm | Hotel SOVAN***

Tatranský ľadový dóm | Hotel SLOVAN***

Autorom a hlavným architektom tohtoročného Tatranského ľadového dómu bude Slovák Adam Bakoš. Od 12.novembra sa spolu so svojimi kolegami a pomocníkmi pustia do krotenia ľadových kvádrov a budú musieť za náročných podmienok spracovať celkom takmer 70 ton ľadu, aby za dva týždne postavili Tatranský ľadový dóm na Hrebienku. Minulú zimu bol ľadový dóm TOP tatranskou atrakciou sezóny a počas sezóny ho navštívilo 165 000 ľudí.(viac…)

Jesenné fotenie vo Vysokých Tatrách

Jesenné fotenie | Jedinečná príležitosť

Využite príležitosť odniesť si “kúsok krásnych Tatier” k Vám domov. Tatranský fotoalbum s rodinnými fotografiami plný jesennej romantiky pre Vás.

Jesenné fotenie vo Vysokých Tatrách

Jesenné fotenie vo Vysokých Tatrách

Vo Vysokých Tatrách má každé ročné obdobie svoje neopakovateľné čaro. Využite počas voľného predĺženého víkendu na konci októbra túto príležitosť a zhmotnite jesennú náladu Tatier v jedinečnom fotoalbume Vašej rodinky. Zachytíme spomienky na spoločné rodinné chvíle vo Vysokých Tatrách vo fotografiách s esenciou. (viac…)

1 2 3 7