RELAX – WELLNES CENTRUM

RELAX CENTRUM Hotela SLOVAN je miesto, kde si môžete dosýta oddýchnuť po náročnej túre či lyžovačke. Nájdete tu veľký relaxačný bazén s teplotou vody 30,5 °C, s masážnymi tryskami. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú sekciu s plytkou vodou, ktorá umožňuje bezpečné plávanie aj pre najmenších. Maximálna hĺbka bazénu je 1,5 m, takže aj tí, ktorí radi plávajú, si prídu na svoje.

Súčasťou nášho Relax centra je aj parná sauna, ktorá je k dispozícii nielen pre našich hostí. Sauna má optimálnu teplotu 40 °C, ktorá vám umožní úplné uvoľnenie a zrelaxovanie sa. Kapacita sauny je až 20 osôb, takže môžete prísť so skupinou priateľov alebo rodiny a vychutnať si túto zážitkovú aktivitu spoločne. Okrem uvoľňujúcej atmosféry a príjemnej teploty vám parná sauna ponúka množstvo zdravotných výhod, vrátane podpory detoxikácie organizmu, zlepšenia krvného obehu, podpory imunitného systému a zmiernenia bolesti svalov. Parná sauna je skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a napätia, takže určite neváhajte a vyskúšajte ju počas vášho pobytu v našom Relax centre.

Pre každého hosťa je k dispozícii osuška a plachta, pitná voda. Na izbách budete mať pripravené župany aj papučky. Pri bazéne nájdete aj bar s občerstvením, dostatok posedenia či lehátok a pre najmenších detský kútik s hračkami.

Každý deň sú vám k dispozícii kvalitné masáže, rezervovať si ich môžete na recepcii alebo priamo v Relax centre. Ponuku masáží si môžete pozrieť TU. Ako ubytovaní hostia máte zľavu 15 % na všetky procedúry.

Galéria fotiek:

Otváracie hodiny:

Bazén: 10:00 – 20:00
Sauna: 14:00 – 20:00
Masáže: 10:00 – 20:00

Vstup je povolený nielen pre hostí ubytovaných v našom hoteli

Ak nie ste v našom hoteli momentálne ubytovaní, ale radi by ste naše Relax centrum navštívili, kontaktujte recepciu hotela:
+421 948 20 40 40 alebo +421 52 784 77 77.

Vstupné na 2 hodiny stojí 10 € pre dospelých a 5 € pre deti do 15 rokov. Samozrejmosťou je šatňa s uzamykateľnými skrinkami.