RELAX – WELLNESS CENTRUM

RELAX CENTRUM Hotela SLOVAN je miesto, kde si môžete dosýta oddýchnuť po náročnej túre či lyžovačke. Nájdete tu veľký relaxačný bazén s teplotou vody 30,5 °C, s masážnymi tryskami. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú sekciu s plytkou vodou, ktorá umožňuje bezpečné plávanie aj pre najmenších. Maximálna hĺbka bazénu je 1,5 m, takže aj tí, ktorí radi plávajú, si prídu na svoje.

Súčasťou nášho Relax centra je aj parná a fínska sauna, ktoré sú k dispozícii nielen pre našich hostí.

Pre každého hosťa je k dispozícii osuška a plachta, pitná voda. Na izbách budete mať pripravené župany aj papučky. Pri bazéne nájdete aj bar s občerstvením, dostatok posedenia či lehátok a pre najmenších detský kútik s hračkami. Cez leto máme k dispozícii vonkajšiu letnú terasu s posedením.

Wellness s bazénom a parnou saunou

Parná sauna má optimálnu teplotu 40 °C. Kapacita parnej sauny je až 20 osôb, takže môžete prísť so skupinou priateľov alebo rodiny a vychutnať si túto zážitkovú aktivitu spoločne. Okrem uvoľňujúcej atmosféry a príjemnej teploty vám parná sauna ponúka množstvo zdravotných výhod, vrátane podpory detoxikácie organizmu, zlepšenia krvného obehu, podpory imunitného systému a zmiernenia bolesti svalov. Parná sauna je skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a napätia, takže určite neváhajte a vyskúšajte ju počas vášho pobytu v našom Relax centre.

Fínska sauna

Saunovanie má mnoho pozitívnych účinkov na organizmus. Pomáha pri uvoľňovaní svalov, zlepšuje krvný obeh, posilňuje imunitný systém a pomáha pri liečbe niektorých zdravotných problémov.

Ak hľadáte spôsob, ako sa zrelaxovať a zlepšiť svoje zdravie, využite fínsku saunu v našom hoteli.

Fínska sauna má teplotu 80-100 °C a maximálny čas pobytu je 12-15 minút. Kapacita sauny je 7 osôb. Pred vstupom do sauny je dôležité sa osprchovať, aby ste sa zbavili nečistôt a potu. Počas pobytu v saune je potrebné dodržiavať pitný režim, aby ste predišli dehydratácii.


Fínska sauna | Hotel SLOVAN***

Fínska sauna | Hotel SLOVAN***


Fínska sauna | Hotel SLOVAN***

Letná terasa wellness | Hotel SLOVAN***

Široká ponuká masáží v Hoteli SLOVAN

Každý deň sú vám k dispozícii kvalitné masáže, rezervovať si ich môžete na recepcii alebo priamo v Relax centre. Ako ubytovaní hostia máte zľavu 15 % na všetky procedúry.

Ponuka masáží >

Otváracie hodiny:

Bazén: 10:00 – 20:00
Sauna: 14:00 – 20:00
Masáže: 10:00 – 20:00
Piatok-sobota len od 18+: 20:00 – 21:00

Vstup je povolený nielen pre hostí ubytovaných v našom hoteli

Ak nie ste v našom hoteli momentálne ubytovaní, ale radi by ste naše Relax centrum navštívili, kontaktujte recepciu hotela:
+421 948 20 40 40 / +421 52 784 77 77 alebo emailom na recepcia@hotelslovan.sk .

Vstupné na 2 hodiny stojí 15 € pre dospelých a 8 € pre deti do 15 rokov. Samozrejmosťou je šatňa s uzamykateľnými skrinkami.

V prípade veľkého počtu hotelových hostí je Relax centrum otvorené výhradne pre hotelových hostí.