ZÁBAVA

V Hoteli SLOVAN sa všetci zahráte do sýtosti. Malí či veľkí. Pripravili sme pre Vás unikátny priestor pre hry v príjemnej domáckej atmosfére rodinného hotela.

Billiard alebo gulečník

Láka Vás partička biliardu s priateľmi ? Radi by ste do tajov tejto hry zasvätili svoju -násťročnú ratolesť? Je to len na Vás, biliardové stoly sú pripravené. Hra vyžaduje veľkú zručnosť, ohybnosť a presnosť. Rozvíja obrazotvornosť a húževnatosť. Priatelia, chopte sa tága a gulí a ide sa nato. U nás si hru vychutnáte na mohutných stoloch potiahnutých rubínovým plátnom.

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica Zábava - Biliard

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica Zábava - Biliard

Stolný futbal alebo kalčeto

Každý rád dáva góly. Túto možnosť majú štyria hráči: dvaja útočníci a dvaja obrancovia pri stolnom futbale. Deti sa vyšantia na detskej verzii (nižší stôl) tejto obľúbenej hry a dospelí sa zasa zahrajú na profesionálnom stole. Radosť nielen z víťazstva, ale najmä zo samotnej hry Vás zaplaví. Hráči zo seba vydajú to najlepšie, samozrejme za mohutného povzbudzovania fanúšikov.

Náš tip: Jedna hra sa hrá na desať víťazných gólov s dvojgólovým rozdielom. Pokiaľ skončí nerozhodne, nasleduje rozstrel. Ak hráči prehrajú za skóre 10:0, idú „pod stôl“ , čo znamená, že obaja hráči, ktorí prehrali, podlezú futbalový stôl.

Stolný tenis alebo ping pong

V príjemnom prostredí oddeleného priestoru si vychutnáte obľúbený individuálny šport, ktorý patrí medzi najrýchlejšie športové hry na svete. Ukážete svoj odhad hernej situácie a jej okamžité riešenie najvhodnejším herným spôsobom. Či už si zahráte vo dvojici alebo ako družstvo, bude sa cítiť ako na Olympijských hrách. Nech vyhrajú najlepší.

Poker sada

U nás si bez obáv zahráte hazardnú kartovú hru. Partička od dvoch až do desať priateľov má zaručene o dobrú zábavu na večer postarané. Pohodlne sa usaďte, vyberte si svoj obľúbený drink a ide sa vyhrávať. Je len na Vás akú variantu hry a limity vkladov si vyberiete. O napätie bude zaručene postarané. A určite naplníte cieľ hry: vyhrať čo najviac peňazí. Nevadí, že len imaginárnych 🙂

Šach

Kráľovská hra pre pár hráčov, ktorá v sebe kombinuje prvky umenia, vedy a športu. Spoľahnite sa na svoje taktické, strategické a plánovacie schopnosti. Určite sa Vám zíde i schopnosť odhadnúť súpera. Veď cieľom hry je dať mu mat. Pocvičte si logické myslenie i pamäť. Pripravte si šachovnicu a figúrky: kráľa, dámu, veže, strelcov, jazdcov a pešiakov. Hrajte až do víťazného zvolania: Šach – mat.