VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Virtuálne prehliadky hotela vám umožnia prejsť si všetky jeho časti pohodlne z pohodlia domova. Stačí si zvoliť danú miestnosť alebo priestor, ktorý vás zaujíma, a virtuálna prehliadka vás presunie do tejto miestnosti.

 

Virtuálna prehliadka spoločných priestorov a Relax Centra s bazénom

SPOLOČNÉ PRIESTORY

SPOLOČNÉ PRIESTORY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

RELAX CENTRUM

RELAX CENTRUM

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Preskúmajte spoločné priestory hotela a relaxačné centrum s bazénom a získajte predstavu o ich vzhľade a vybavení. Naše relaxačné centrum vám umožní úplne si oddýchnuť po náročnej turistike alebo lyžovačke. Tento komplex ponúka rozľahlý relaxačný bazén s teplotou vody 30,5 °C, ktorý je vybavený masážnymi tryskami a detským oddelením s plytkou vodou, pričom maximálna hĺbka bazénu je 1,5 m.

 

Virtuálne prehliadky vybraných izieb Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica

Dvojlôžková izba SUPERIOR

Dvojlôžková izba SUPERIOR

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Jednolôžková izba SUPERIOR PLUS predstavuje najvyšší štandard jednolôžkových izieb na hoteli. Tieto izby sú štýlovo zariadené a nachádzajú sa na najvyšších poschodiach hotela, pričom každá z nich disponuje balkónom s výhľadom na južnú stranu do doliny alebo na panorámu Vysokých Tatier.

Dvojlôžková izba SUPERIOR s manželskou posteľou a kapacitou pre dvoch.Tieto izby sa nachádzajú na vyšších poschodiach hotela. Sú štýlovo zariadené a tatranskú atmosféru dotvárajú veľkoplošné tapety s motívom hôr. Izby majú výhľad smerom do doliny aj na Tatry a priestrannej kúpeľni sú k dispozícii vaňa.

 

SUITA-bezbariérová

SUITA-bezbariérová

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Izba APARTMÁN

Izba APARTMÁN

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

SUITA – bezbariérová Užite si úchvatný výhľad z vyšších poschodí hotela v luxusnej a štýlovej SUITE. Izba pozostáva z jednej miestnosti, v ktorej sa nachádza manželská posteľ a rozkladací gauč. K dispozícii je aj priestraná kúpeľňa s vaňou alebo bezbariérovým sprchovým kútom a balkónom. Rozkladací gauč je vhodný pre maximálne 1-2 deti s výškou do 170 cm.

Izba APARTMÁN je štýlovo zariadený apartmán a pozostáva z dvoch miestností – spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozkladacím gaučom. Tieto apartmány ponúkajú krásny výhľad na Tatry a niektoré z nich majú aj balkón. Rozkladací gauč je vhodný pre ubytovanie 1-2 detí s výškou do 170 cm.

 

Mezonetový apartmán

Mezonetový apartmán

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Mezonetový apartmán DELUXE

Mezonetový apartmán DELUXE

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Mezonetový apartmán Na najvyššom poschodí nášho hotela sa nachádzajú unikátne mezonetové apartmány. V dolnej časti apartmánu sa nachádza obývacia časť s rozkladacím gaučom, ktorý je vhodný pre ubytovanie 1-2 detí s výškou do 170 cm a s výhľadom do doliny. Z horného poschodia s manželskou posteľou ponúka apartmán krásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier. Niektoré z mezonetových apartmánov disponujú aj balkónom.

Mezonetový apartmán DELUXE je náš najväčší apartmán a nachádza sa na piatom poschodí nášho hotela. Pozostáva z dvoch spální a obývacej časti. Okrem toho je tu aj priestranná kúpeľňa s vaňou a WC a ďalšie dve samostatné WC. Jedna zo spální disponuje manželskou posteľou, zatiaľ čo druhá spálňa má manželskú posteľ a jedno lôžko a balkón s výhľadom na Tatry. Gauč v obývacej miestnosti je rozkladací a poskytuje ubytovanie pre 1-2 detí s výškou do 170 cm. Celkovo teda tento apartmán poskytuje ubytovanie pre až 7 osôb.