VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Virtuálna prehliadka spoločných priestorov Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica a Relax Centra s bazénom


SPOLOČNÉ PRIESTORY

SPOLOČNÉ PRIESTORY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

RELAX CENTRUM

RELAX CENTRUM

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Virtuálne prehliadky vybraných izieb Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica


IZBA PLUS 1-LÔŽKOVÁ. Štýlová izba pre 1 osobu s priestrannou spálňou. Veľká kúpeľňa s WC so sprchovacím kútom. Izby sú situované na 4. a 5. poschodí vo farebnom koncepte Zima a Deň, niektoré s magickým výhľadom na Lomnický štít. Niektoré izby majú balkón. Izby sú nefajčiarske.

IZBA PLUS 2-LÔŽKOVÁ. Štýlová izba pre 2 osoby s priestrannou spálňou s manželskou posteľou. Veľká kúpelňa s WC a vaňou. Izby sa nachádzajú na 4. a 5. poschodí vo farebnom koncepte Zima a Deň, niektoré majú balkón s posedením a výhľadom na štíty. Útulnú atmosféru umocňujú štýlové, veľkoplošné tapety s tatranskými prírodnými motívmi. Izby sú nefajčiarske.

IZBA PLUS 1-LÔŽKOVÁ

IZBA PLUS 1-LÔŽKOVÁ

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

IZBA PLUS 2-LÔŽKOVÁ

IZBA PLUS 2-LÔŽKOVÁ

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

IZBA PLUS FAMILY 2+2 l BEZBARIÉROVÁ. Priestranná izba pre 2 dvoch dospelých a až dve deti. Izba tiež zohľadňuje špeciálne potreby hostí so zdravotným obmedzením. Veľká bezbariérová kúpelňa s WC má bezbariérovú sprchu. Pohodlný gauč je možné využiť na posedenie alebo na ubytovanie detí. Izby sa nachádzajú na 4. a 5. poschodí vo farebnom koncepte Zima a Deň, s magickými fototapetami tatranskej prírody. Izby sú nefajčiarske. Niektoré z izieb majú balkón a výhľad na štíty.

IZBA APARTMÁN 2+2 FAMILY. Izba Apartmán Family je štýlový apartmán pre 2 dospelé osoby a až 2 deti. Skladá sa z priestrannej obývačky s rohovým gaučom s možnosťou rozloženia pohodlného lôžka pre 1-2 deti s WC a z 2-lôžkovej izby s manželským lôžkom s prechodom do kúpeľne s vaňou a WC. Izby sa nachádzajú na 5. poschodí s jedinečným výhľadom na Lomnický štít, šťavnaté farebné prevedenie Deň. Niektoré z izieb má balkón. Izby sú nefajčiarske.

IZBA APARTMÁN 2+2 FAMILY

IZBA APARTMÁN 2+2 FAMILY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

IZBA MEZONET 2+2 FAMILY. Jedinečné ubytovanie v Tatrách s rodinou priamo pod hviezdami poskytuje mezonetový apartmán pre 2 dospelých a až 2 deti. Na spodnom poschodí je priestranná obývacia izba s TV a pohodlným koženým rohovým gaučom s možnosťou rozloženia pre 2 deti s WC. Na vrchnom poschodí sa nachádza spálňa vo farebnom koncepte Noc s komfortnou kúpeľňou s WC a vaňou. Všetky mezonetové apartmány poskytujú jedinečný výhľad na Lomnický štít, niektoré z izieb majú balkón s posedením. Umiestnenie na 5. a 6. podlaží. Izby sú nefajčiarske.

IZBA MEZONET 2+3+2 FAMILY. Štýlový mezonetový apartmán až pre 7 osôb. Na spodnom podlaží apartmánu sa nachádza priestranná obývačka s veľkým rozkladacím gaučom, TV a WC. Vrchné podlažie poskytuje súkromie v 2-lôžkovej izbe s manželským lôžkom a 2-lôžkovej izbe s prístelkou s balkónom a krásnym výhľadom na tatranské štíty s dominantou Lomnickým štítom. K dispozícii 1x samostatné WC a rozľahlá kúpeľňa s WC, bidetom, dvoma umývadlami a vaňou. Mezonetový apartmán sa nachádza na 5. podlaží s vlastným schodiskom v rámci apartmánu. Očaria Vás unikátne fototapety vo farebnom koncepte Noc. Izba je nefajčiarska.

IZBA MEZONET 2+2 FAMILY

IZBA MEZONET 2+2 FAMILY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

IZBA MEZONET 2+3+2 FAMILY

IZBA MEZONET 2+3+2 FAMILY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA