Mobilné aplikácie

Aplikácia Hotel SLOVAN ponúka dôležité informácie o hoteli na jednom mieste. Nájdete tu prehľad všetkých izieb v hoteli a ponúkané služby i vybavenie. Hotel SLOVAN je rodinným hotelom a preto tu rodinky s deťmi nájdu širokú škálu služieb pre deti a tiež bohaté vybavenie pre komfort pobytu s deťmi, viac tiež v aplikácii. Unikátne sú gastronomické zážitky, ktoré nájdete v ponuke nášho gastra. V neposlednom rade i bohatú ponuku wellnes služieb – masáží a terapií a plno ďalšej zábavy. Aplikácia obsahuje tipy na výlety, prehľadnú fotogalériu, odkazy na online objednávky či kontaktné informácie. Hotel ponúka príjemné ubytovanie vo Vysokých Tatrách s výhľadom na Lomnický štít, výhľad nájdete i na web kamere. Pozrite si tiež meteo stanicu s predpoveďou počasia pre Tatranskú Lomnicu.

Aplikáciu si môžete stiahnuť z Apple App Store, Google Play Store alebo naskenovaním QR kódu z obrázku nižšie alebo z plagátu v našom hoteli.

Sme presvedčení, že aplikácia Hotel SLOVAN prispeje ku komfortu objednania Vašej dovolenky u nás. Radi sme pre Vás v nej pripravili komplexné informácie k Vášmu pobytu u nás a vo Vysokých Tatrách. Tešíme sa na Vás.

IOS aplikácia Android aplikácia IOS aplikácia Android aplikácia