GASTRONÓMIA v Hoteli SLOVAN

Reštaurácia

Do hotela SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa naši hostia pravidelne vracajú aj vďaka našej vynikajúcej domácej kuchyni. Raňajky a večere sa podávajú v štýlovo zariadenej hotelovej reštaurácii s kapacitou 200 osôb. Pre našich najmenších hostí máme rôzne vybavenie ako detské stoličky či detský riad.

Raňajky sú formou bufetu, z ktorého si vyberie každý. K dispozícii sú rôzne druhy slaného aj sladkého pečiva, toasty, vajíčka na rôzne spôsoby, párky a iné mäsové výrobky, domáce pomazánky a šaláty, syrové, šunkové, zeleninové a ovocné misy, cereálie, jogurty, nechýbajú ani sladké jedlá ako domáce lievance či wafle, puding alebo krupicová kaša. Samozrejme sú k dispozícii aj nápoje ako káva, mlieko, rôzne druhy čaju a džúsov.

Reštaurácia Hotela Slovan

Reštaurácia

Bufetové večere ponúkajú takisto pestrý výber jedál, pravidelne pripravujeme tematické večere na štýl stredomorskej, ázijskej, či českej kuchyne. Najkrajšie sú u nás Slovenské večery, kedy si tradičné špeciality môžete vychutnať pri príjemnej živej ľudovej hudbe. K dispozícii je vždy polievka, predjedlo, na výber je vždy niekoľko druhov hlavných jedál, príloh a šalátov, pochutiny vo forme drobného pečiva či syrovej misy a nesmieme zabudnúť na dezert z hotelovej cukrárne. Stredobodom večere je špecialita, ktorú vám naservíruje priamo náš kuchár. Počas večere je k dispozícii post mix na vodu a rôzne druhy džúsov. Počas večere máte možnosť si objednať na pitie rôzne druhy alko a nealko nápojov, čapované pivá či koktaily.

Otváracie hodiny:

Raňajky: 7:30 – 9:30
Večera: 18:00 – 20:00

Pre hostí, ktorí plánujú odísť ráno z hotela skôr ako je začiatok raňajok, vieme pripraviť raňajkové balíčky. Tie je potrebné si vopred nahlásiť na recepcii najneskôr do 18:00 hod. predošlého dňa.

Ak trpíte celiakiou, alebo inými potravinovými intoleranciami, prosím oznámte nám to hneď pri vytváraní rezervácie. Pri každom jedle v reštaurácii uvádzame obsiahnuté alergény a personál reštaurácie vám vždy ochotne pomôže a poradí.

V našej reštaurácii sa môžu najesť aj neubytovaní hostia, je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela.

Cenník stravovania pre neubytovaných hostí:

Neubytovaní hostia Hostia Villy Meribel
Raňajky dospelá osoba 10 € 20% zľava
Raňajky dieťa 3-15 r. 8 € 20% zľava
Večera dospelá osoba 20 € 20% zľava
Večera dieťa 3-15 r. 13 € 20% zľava

Kaviareň

Na kvalitné espresso či remeselné pivo je našim hosťom k dispozícii hotelová kaviareň vždy od 10.00 do 22.00.

Zároveň v čase od 11.30 do 13.30 je kaviareň k dispozícii pre A la carte obedy.

V našej ponuke nápojov máme kvalitné slovenské vína, destiláty, likéry, svetové rumy, koktaily, nealkoholické nápoje, džúsy, limonády, horúce nápoje a pod. Medzi obľúbené nápoje rozhodne patrí miešaný Slovan z medoviny.

Každú sobotu a počas prázdnin aj v týždni sa v kaviarni konajú rôzne hudobné vystúpenia pre spríjemnenie dovolenkových večerov. K dispozícii je aj zimná záhrada s obsluhou.

Taktiež tu nájdete dennú tlač a pri jej čítaní si môžete pochutnať na chutnom zákusku z našej cukrárne.

Kaviareň Hotela Slovan

Kaviareň