Masáže pre dokonalý oddych

Každý deň máte možnosť využívať naše kvalitné masáže a procedúry. Rezerváciu si môžete spraviť buď na recepcii, alebo priamo v Relax centre. Ak ste ubytovanými hosťami, dostávate automaticky zľavu vo výške 15 % na všetky procedúry.

Klasický relax: chrbát

Klasická masáž je základom všetkých masáží a blahodarne pôsobí proti stresu a únave. Má mimoriadny význam pri liečbe a regenerácii organizmu a zvyšuje celkovú odolnosť človeka voči vonkajším vplyvom. Táto masáž sa zameriava na uvoľnenie napätia a bolesti v oblasti chrbta. Používajú sa jemné a hlboké techniky na zlepšenie krvného obehu a uvoľnenie svalov, čo vedie k celkovému pocitu pohody a relaxácie. Vykonáva sa na masážnom lôžku.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Klasický Relax: chrbát 25 min. 25,00 € 21,30 €

 

Klasický relax: šija a ramená

Špeciálne navrhnutá masáž pre uvoľnenie napätia a bolesti v oblasti šije a ramien. Ideálna pre tých, ktorí trávia veľa času za počítačom, alebo majú sedavé zamestnanie. Techniky použité pri tejto masáži zlepšujú krvný obeh, znižujú svalové napätie a zvyšujú pohyblivosť ramien a krku. Táto masáž sa vykonáva na masážnej stoličke.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Klasický Relax: šija a ramená 25 min. 25,00 € 21,30 €

 

Aromatická masáž chrbta

Táto masáž kombinuje liečivé účinky esenciálnych olejov s masážnymi technikami. Aromaterapia pomáha zlepšiť náladu, zmierniť úzkosť a podporuje celkovú pohodu. Masáž uvoľňuje svaly, zlepšuje cirkuláciu krvi a poskytuje hlboký pocit relaxácie.
Kombinácie éterických olejov pre aromaterapiu:

  • Imunita (Citrón, Eukalyptus, Tea Tree, Tymián)
  • Nálada a povzbudenie (Grapefruit, Limetka, Bazalka, Borievka, Mäta)
  • Uvoľnenie a relax (Levanduľa, Bergamot, Pomaranč, Ylang-Ylang)
Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Aromatická masáž chrbta 25 min. 35,00 € 29,80 €

 

Klasický relax: chrbát, šija a ramená

Komplexná masáž zameraná na uvoľnenie napätia v chrbte, šiji a ramenách. Používa sa kombinácia techník na zlepšenie krvného obehu, zmiernenie stresu a zníženie svalového napätia. Tento druh masáže je ideálny pre celkové uvoľnenie a regeneráciu.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Klasický relax: chrbát, šija a ramená 50 min. 50,00 € 42,50 €

 

Klasický relax nôh

Masáž zameraná na uvoľnenie napätia a únavy v nohách. Pomáha zlepšiť krvný obeh, zmierniť opuchy a pocit ťažkých nôh. Táto masáž je ideálna po dlhom dni na nohách, alebo po fyzickej námahe, poskytujúc osvieženie a pocit ľahkosti.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Klasický relax nôh 25 min. 25,00 € 21,30 €

 

Reflexná masáž chodidiel

Technika stimulujúca reflexné body na chodidlách, ktoré sú prepojené s rôznymi orgánmi a systémami tela. Reflexná masáž podporuje celkové zdravie, detoxikáciu a pocit hlbokej relaxácie. Pomáha pri odstraňovaní blokád energie a podporuje prirodzené liečebné procesy tela.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Reflexná masáž chodidiel 25 min. 30,00 € 25,50 €

 

Uvoľňujúci kúpeľ pre nohy

Relaxačný kúpeľ pre nohy, ktorý zmierňuje únavu, opuchy a bolesti nôh. Procedúra zahŕňa teplý masážny kúpeľ s pridaním esenciálnych olejov a soli, ktoré podporujú regeneráciu a osvieženie nôh.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Uvoľňujúci kúpeľ pre nohy 25 min. 15,00 € 12,80 €

 

Úplný relax chodidiel

Komplexná procedúra kombinujúca uvoľňujúci relaxačný kúpeľ a reflexnú masáž chodidiel. Tento balíček poskytuje maximálne uvoľnenie a revitalizáciu pre unavené nohy, zlepšuje cirkuláciu a podporuje celkové zdravie a pohodu.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Úplný relax chodidiel 50 min. 40,00 € 34,00 €

 

Klasický relax – chrbát a nohy

Masáž zameraná na uvoľnenie napätia v chrbte a nohách. Kombinuje techniky klasickej masáže, ktoré zlepšujú krvný obeh a prispievajú k celkovej pohode. Táto procedúra je ideálna pre celkové uvoľnenie po náročnom dni, poskytujúc pocit osvieženia a regenerácie.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Klasicky Relax – chrbát a nohy 50 min. 50,00 € 42,50 €

 

Aromatická masáž – chrbát a nohy

Aromaterapeutická masáž je masážna terapia, pri ktorej sa do masážneho oleja pridávajú vysoko koncentrované éterické oleje, tzv. silice, ktoré cez kožu prenikajú do organizmu a pomáhajú odstraňovať ťažkosti. Je to jemná, ale účinná metóda na povzbudenie a posilnenie mysle, tela i ducha. Aromaterapeutická masáž je vhodná najmä pri stresoch, nespavosti, tráviacich poruchách, bolestiach hlavy, migrénach a podobne.

Kombinácie éterických olejov pre aromaterapiu:

  • Imunita (Citrón, Eukalyptus, Tea Tree, Tymián)
  • Nálada a povzbudenie (Grapefruit, Limetka, Bazalka, Borievka, Mäta)
  • Uvoľnenie a relax (Levanduľa, Bergamot, Pomaranč, Ylang-Ylang)
Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Aromatická masáž – chrbát a nohy 50 min. 55,00 € 46,80 €

 

Ohnivý vanilkový relax

„Massage Candle“ alebo masáž sviečkou je originálna masážna technika, ktorá má vysoko relaxačný účinok. Masér zapáli špeciálnu sviečku a roztopený olej vám nanesie na pokožku a jemne vymasíruje. Pokožka získa jemnosť, hebkosť a vláčnosť. Táto masáž dokonale poteší všetky vaše zmysly. Môžete sa tešiť na skutočný zmyslový aromaterapeutický zážitok.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Ohnivý vanilkový relax 50 min. 55,00 € 46,80 €

 

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je veľmi príjemná a neobyčajná metóda, ktorá pomáha harmonizovať ľudské telo. Horúce lávové kamene so svojím hladkým povrchom prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu svoju vlastnú, aj energiu maséra do ľudského tela. Táto masáž umožňuje neopísateľne príjemnú a hlbokú relaxáciu, kde sa dosiahne harmónia medzi telom a dušou.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Masáž lávovými kameňmi 60 min. 60,00 € 51,00 €

 

Škoricový Relax

Jemná, uvoľňujúca masáž so škoricovým olejom v kombinácii so škoricovým zábalom. Škorica je účinná v boji proti zime, chladu a pri zamrznutých ľuďoch, ideálna po lyžovačke alebo počas chladných a daždivých dní. Masáž prehreje pokožku a tkanivo a zábal uvoľní kŕče a svalové napätie, zlepší kĺbovú pohyblivosť a zmierňuje bolesti. Škorica pôsobí silno dezinfekčne a je tiež efektívnym pomocníkom proti celulitíde a pôsobí ako afrodiziakum.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Škoricový Relax 70 min. 60,00 € 51,00 €

 

VIP Relax „SLOVAN“

Ak túžite po maximálnom relaxe a uvoľnení, táto masáž je pre vás tá najvhodnejšia. Celé vaše telo bude vymasírované rukami našich profesionálnych masérov, vaše svaly sa dokonale uvoľnia, myseľ si oddýchne a zabudnete na každodenný stres. Načerpáte pozitívnu energiu a naberiete novú silu. Táto klasická masáž sa zameriava na každý jeden bod vášho tela, od chodidiel až po hlavu, z jednej aj druhej strany.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
VIP Relax „SLOVAN“ 70 min. 60,00 € 51,00 €

 

Parafínový Čoko zábal

Spojenie parafínového zábalu a čokoládovej vône je úžasná kombinácia najmä pre dámy. Parafínový zábal je neodmysliteľnou súčasťou termoterapie, pôsobí ako mini sauna a vďaka tomu dochádza k prekrveniu a stimulácii tkaniva. Uvoľňuje stuhnuté svaly a kĺby, tíši chronickú bolesť a zlepšuje krvný obeh. Príjemná čokoládová vôňa umocní dojem z tohto zábalu.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Parafínový Čoko zábal 25 min. 15,00 € 12,80 €

 

Rašelinový zábal: chrbát / šija

Rašelinový zábal je 100% prírodný produkt, ktorý obsahuje množstvo minerálov, stopových prvkov a pre pokožku priaznivých humínových látok, ktoré sú doslova elixírom pre ľudský organizmus. Rašelinu môžeme pokojne nazvať aj pokladom. Dokáže prenášať teplo 7 krát dlhšie, ako voda a v spojení s rašelinovým nosičom tepla vyžaruje nahromadenú energiu pomaly a nehrozí tak tepelný šok.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Rašelinový zábal: chrbát / šija 25 min. 15,00 € 12,80 €

 

Relax Plus: rašelina / čoko

Tepelná rašelinová, alebo čoko terapia – kombinácia klasickej masáže chrbta a rašelinového alebo parafínového zábalu s prospešnými účinkami zábalu. Pomáha zlepšovať prekrvenie, uvoľňovať svalové napätie a zmierniť bolesti v svaloch a kĺboch. Je to účinný spôsob na uvoľnenie napätia a dosiahnutie pohody v príjemnej a relaxačnej atmosfére.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Relax Plus: rašelina / čoko 25 min. 35,00 € 29,80 €

 

Antistresový relax (masáž šije + kúpeľ nôh)

Táto procedúra je zameraná na maximálne uvoľnenie a redukciu stresu. Vykonáva sa masáž šije a ramien, ktorá pomáha uvoľniť napätie a zmierniť bolesti spôsobené stresom a sedavým zamestnaním. Masáž je súvisle spojená s masážnym kúpeľom pre nohy, ktorý zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje unavené nohy a má antistresový účinok. Kombinácia týchto dvoch techník poskytuje komplexný relaxačný zážitok, ktorý prispieva k hlbokej relaxácii a celkovej pohode.

Trvanie Cena Cena pre hostí -15%
Antistresový relax (masáž šije + kúpeľ nôh) 25 min. 30,00 € 25,50 €