Masáže pre dokonalý oddych

Kompletná ponuka a cenník – súbor na stiahnutie.

Každý deň máte možnosť využívať naše kvalitné masáže. Rezerváciu si môžete spraviť buď na recepcii, alebo priamo v Relax centre. Ak ste ubytovanými hosťami, dostávate automaticky zľavu vo výške 15 % na všetky procedúry.

Klasický relax

Klasická masáž je základom všetkých masáží a blahodarne pôsobí proti stresu a únave. Má mimoriadny význam pri liečbe a regenerácii organizmu a zvyšuje celkovú odolnosť človeka voči vonkajším vplyvom. Zlepšuje prekrvenie kože a podkožia a pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a fascie.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Klasický relax (chrbát) 25 min. 23,00 € 19,55 €
Klasický relax celé telo (zadná časť) 50 min. 46,00 € 39,10

 

Zmyselný relax

Jemná, uvoľňujúca relaxačná masáž vám prebudí všetky zmysly a vyvolá pocit pokoja a pohody. Na rozdiel od klasického typu masáže je táto masáž jemnejšia a vhodná pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú každodenným preťažením a stresom. Masáž vyvolá celkové uvoľnenie a hladkú relaxáciu. Liečivá energia dotyku rúk stimuluje alebo uvoľňuje svaly. Pri tejto masáži si môžete vybrať aromatický olej med a mlieko, levanduľa alebo čierne hrozno.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Zmyselný relax 50 min. 46,00 € 39,10 €

 

Aromatický relax

Aromaterapeutická masáž je masážna terapia, pri ktorej sa do masážneho oleja pridávajú vysoko koncentrované éterické oleje, tzv. silice, ktoré cez kožu prenikajú do organizmu a pomáhajú odstraňovať ťažkosti. Je to jemná, ale účinná metóda na povzbudenie a posilnenie mysle, tela i ducha. Aromaterapeutická masáž je vhodná najmä pri stresoch, nespavosti, tráviacich poruchách, bolestiach hlavy, migrénach a podobne.
Kombinácie éterických olejov pre aromaterapiu:

  • Imunita (Citrón, Eukalyptus, Tea Tree, Tymián)
  • Nálada a povzbudenie (Grapefruit, Limetka, Bazalka, Borievka, Mäta)
  • Uvoľnenie a relax (Levanduľa, Bergamot, Pomaranč, Ylang Ylang)
Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Aromatický relax 50 min. 49,00 € 41,65 €

 

Ohnivý vanilkový relax

„Massage Candle“ alebo masáž sviečkou je originálna masážna technika, ktorá má vysoko relaxačný účinok. Masér zapáli špeciálnu sviečku a roztopený olej vám nanesie na pokožku a jemne vymasíruje. Pokožka získa jemnosť, hebkosť a vláčnosť. Táto masáž dokonale poteší všetky vaše zmysly. Môžete sa tešiť na skutočný zmyslový aromaterapeutický zážitok.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Ohnivý vanilkový relax 50 min. 49,00 € 41,65 €

 

Relax pre nohy

Reflexná masáž chodidiel využíva tlak a masáž reflexných bodov a zón na chodidle. Pri tejto masáži si dokonale oddýchnete, masáž nôh udržiava psychickú rovnováhu, zlepšuje krvný obeh a znižuje krvný tlak, pomáha pri depresii a úzkostných stavoch a zlepšuje kvalitu spánku. Reflexná masáž chodidiel je vhodná pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť po ťažkom a namáhavom dni.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Relax pre nohy 30 min. 29,00 € 24,65 €

 

Relax s kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je veľmi príjemná a neobyčajná metóda, ktorá pomáha harmonizovať ľudské telo. Horúce lávové kamene so svojím hladkým povrchom prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu svoju vlastnú, aj energiu maséra do ľudského tela. Táto masáž umožňuje neopísateľne príjemnú a hlbokú relaxáciu, kde sa dosiahne harmónia medzi telom a dušou.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Relax s kameňmi 60 min. 49,00 € 41,65 €

 

Parafínový čoko relax

Spojenie parafínového zábalu a čokoládovej vône je úžasná kombinácia najmä pre dámy. Parafínový zábal je neodmysliteľnou súčasťou termoterapie, pôsobí ako mini sauna a vďaka tomu dochádza k prekrveniu a stimulácii tkaniva. Uvoľňuje stuhnuté svaly a kĺby, utišuje chronickú bolesť a zlepšuje krvný obeh. Príjemná čokoládová vôňa znásobí dojem tohto zábalu.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Parafínový čoko relax 25 min. 15,00 € 12,75 €

 

Rašelinový relax

Rašelinový zábal je 100% prírodný produkt, ktorý obsahuje množstvo minerálov, stopových prvkov a pre pokožku priaznivých humínových látok, ktoré sú doslova elixírom pre ľudský organizmus. Rašelinu môžeme kľudne nazvať aj pokladom. Dokáže prenášať teplo 7 krát dlhšie ako voda, a v spojení s rašelinovým nosičom tepla vyžaruje nahromadenú energiu pomaly a nehrozí tak tepelný šok.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Rašelinový relax 25 min. 15,00 € 12,75 €

 

Relax plus (rašelina, čoko)

Tepelná rašelinová, alebo čoko terapia – kombinácia klasickej masáže chrbta s prospešnými účinkami rašelinového alebo parafínového čoko zábalu. Pomáha zlepšovať prekrvenie, uvoľňovať svalové napätie a zmierniť bolesti v svaloch a kĺboch. Je to účinný spôsob na uvoľnenie stresu a dosiahnutie pohody v príjemnej a relaxačnej atmosfére.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Relax plus (rašelina, čoko) 50 min. 33,00 € 28,05 €

 

VIP Relax „SLOVAN“

Ak túžite po maximálnom relaxe a uvoľnení, táto masáž je pre vás tá najvhodnejšia. Celé vaše telo bude vymasírované rukami našich profesionálnych masérov, vaše svaly sa dokonale uvoľnia, myseľ si oddýchne a zabudnete na každodenný stres. Načerpáte pozitívnu energiu a naberiete novú silu. Táto klasická masáž sa zameriava na každý jeden bod vášho tela, od chodidiel až po hlavu, z jednej aj druhej strany.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
VIP Relax „SLOVAN“ 70 min. 55,00 € 46,75 €

 

Škoricový relax

Jemná, uvoľňujúca masáž so škoricovým olejom v kombinácii so škoricovým zábalom. Škorica je účinná v boji proti zime, chladu a pri zimomravých ľuďoch, ideálna po lyžovačke alebo počas chladných a daždivých dní. Masáž prehreje pokožku a tkanivo a zábal uvoľní kŕče a svalové napätie, zlepší kĺbovú pohyblivosť a zmierňuje bolesti. Škorica pôsobí silno dezinfekčne a je tiež efektívnym pomocníkom proti celulitíde a pôsobí ako afrodiziakum.

Upozornenie: po aplikácii je vhodné sa aspoň 6 hodín nesprchovať, zvýšiť príjem tekutín a 48 hodín sa neopaľovať na priamom slnku ani v soláriu. Neodporúča sa v tehotenstve, počas dojčenia, pri vysokom krvnom tlaku, pri epilepsii a pred spaním.

Trvanie Cena Zľava pre hostí 15%
Škoricový relax 70 min. 55,00 € 46,75 €