Hotel SLOVAN *** Tatranská Lomnica

SPOLOČNÉ PRIESTORY

SPOLOČNÉ PRIESTORY

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

RELAX CENTRUM

RELAX CENTRUM

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený ako ideálny rodinný a detský hotel. Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax. Užite si neopakovateľnú atmosféru rodinnej pohody v Tatranskej Lomnici.

 

WEBKAMERA

METEO

° C
  m/s
° C
° C
Tatranská Lomnica | 875 m.n.m. | Hotel SLOVAN

Prémiový rodinný relax Hotel SLOVAN je situovaný v centre malebnej Tatranskej Lomnice, v srdci Vysokých Tatier na Slovensku. Unikátna poloha hotel predurčuje k ideálnej dovolenke pre priaznivcov aktívneho oddychu. Nachádza sa iba 250 metrov od lanoviek a zjazdoviek, má priamy výhľad na magický končiar Lomnického štítu. Hotel ponúka 259 lôžok, 120 izieb vrátane rodinných a mezonetových. Určite poteší domáca kuchyňa s konceptom bohatého bufetu s živým varením. Grátis pre ubytovaných hostí je vstup do Relax centra s bazénom a vstup do Centra zábavy. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica je vyhľadávaný hotel na Slovensku, ktorý si obľúbili i rodičia s deťmi ako výnimočný rodinný a detský hotel. Hotel je ocenený v TOP 10 zariadení priateľských k deťom a rodinám na Slovensku a poskytuje bohaté vybavenie pre rodinky a skvelý animačný program. Široké indoor i outdoor zázemie hotela poskytuje priestor pre konanie konferencií a firemných akcií.

Ubytovanie Vysoké Tatry s komfortom nájdete na piatich poschodiach Hotela SLOVAN s nádherným výhľadom na Lomnický štít a do malebnej doliny. Príjemné ubytovanie v Tatranskej Lomnici svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky náročných klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť Vysoké Tatry a ich dominantu Lomnický štít. Kvalitné ubytovacie a hotelové služby sú v hoteli na prvom mieste. Podľa hodnotení hostí portálu ubytujsa.sk. získal Hotel SLOVAN ocenenie a titul „Ubytovacie zariadenie roka 2013“.


DSC_2231-2-HDR


2L-APARTMAN-Family-518-06

Hotel SLOVAN je ideálny hotel pre deti i pre rodinky a patrí medzi TOP detské hotely na Slovensku.  Hotel SLOVAN – to je tá pravá dovolenka v Tatrách s deťmi. U nás nájdete nielen bohaté vybavenie pre deti a rodinky, ale i milý a empatický obsluhujúci personál.  V ponuke hotela nechýbajú i  zaujímavé rodinné pobyty. Ubytovanie Tatranska Lomnica v rodinných izbách s oddelenými spálňami a dvoma kúpeľňami v dvoch štandardoch je zárukou komfortu, ktorý ocenia rodičia i deti. Obľúbený detský hotel na Slovensku má pre svojich hostí k dispozícii priestor pre zábavu:  biliard, stolný futbal, stolný tenis ako aj 2x detský  kútik. Na rodinky čakajú i bohaté animácie a spoločenské hry. Počas leta najmä deti poteší horská MINI ZOO v tatranskej prírode a náučný chodník Spevavce tatranské. Rodinám s deťmi radi odporučíme osvedčené výlety v okolí „Kam sa zatúlať“, viac info nájdete na tulacky.sk.


DSC_3997


HotelSlovan_Hocek_Large-18-2

Vysoké Tatry, horské stredisko Tatranská Lomnica poskytujú ideálne prostredie pre wellness na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú u našich hostí obľúbené počas celého roka, aj vďaka čistému horskému vzduchu, prírodným krásam a športovému či turistickému vyžitiu, ktoré región Vysoké Tatry i Tatranská Lomnica ponúkajú. Wellness si vychutnáte v Relax centre s bazénom a parnou saunou, vstup je pre hotelových hostí grátis. Samozrejmosťou sú profesionálne relaxačné služby, masáže a terapie z rúk empatických a skúsených terapeutov. Vyberte si z bohatej ponuky pre dospelých. Ako detský a rodinný hotel máme v ponuke jedinečné dojčenské a detské masáže, ako aj masáže pre mamičky.


CAFE-3000x2000-01


CAFE-3000x2000-03

Hotel SLOVAN *** Tatranská Lomnica je vďaka profesionálnym službám a vynikajúcej polohe vo Vysokých Tatrách vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými spoločnosťami, ktoré tu s obľubou organizujú firemné stretnutia, eventy, školenia, teambuildingy i konferencie pre svojich obchodných partnerov či zamestnancov. Hotel s celkovou kapacitou 259 lôžok a 120 izieb je skutočne ideálny na firemné stretnutia a akcie vo Vysokých Tatrách. Vybavenie hotela ponúka možnosti pre konferencie, aktívny oddych i príjemný relax. Pri organizovaní konferencie, školenia či teambuildingu a ďalších podujatí usporiadatelia oceňujú nielen náš ústretový prístup a nadšenie, ale i kompletné technické vybavenie konferenčných priestorov. Výnimočná je možnosť pre voľno-časové aktivity v rámci firemného stretnutia využiť priľahlý pozemok hotela s unikátnym výhľadom na Lomnický štít.


Hotel Tatry. Hotel Vysoké Tatry. Hotel Tatranská Lomnica. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.


Hotel Tatry. Hotel Vysoké Tatry. Hotel Tatranská Lomnica. Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica.

Víkendové i romantické pobyty vo dvojici si vychutnáte v jedinečných izbách štandardu PLUS a v mezonetových apartmánoch pod hviezdami. Nechajte sa rozmaznávať prírodou a atmosférou Vysokých Tatier a nadštandardnými službami hotela. Užite si jedinečné dni a noci s Vašou polovičkou v komforte. Ubytovanie v dizajnových izbách s magickými fototapetami s tatranskými motívmi umocní pozorovanie hviezd ďalekohľadom či posedenia na letnej terase za sprievodu živej hudby. Romantické nočné kúpanie s pohárikom sektu v bazéne je zárukou nezabudnuteľných zážitkov z wellness pobytu.

Poloha a doprava Poprad Košice Krakov Bratislava Viedeň
Vzdialenosť od letiska 25 km 150 km 190 km 370 km 420 km